21 yaşındaki kız, erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu - Son Dakika

21 yaşındaki kız, erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu

10.01.2020 15:23

Londra'da yaşayan 21 yaşındaki Gemma Watts isimli kadın, erkek kılığına girip ülke genelinde yaşları 14'e kadar düşen yaklaşık 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu.

1
İngiltere'de akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. 21 yaşındakı genç kadın erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu.
2
İnternet üzerinden tanıştığı kızlarla Jake Watson takma ismi ile konuşan Gemma Watts, trenle yolculuk yaparak konuştuğu kızların yaşadığı şehirlerine gidip cinsel ilişkiye girdi.
3
Polis, yaptığı açıklama Gemma'nın evlerine gittiği bazı kızların aileleri ile tanışıp yemek yediğini ama ailelerin Gemma'nın kız olduğunu fark edemediklerini söyledi.

4
Beyzbol oyuncuları gibi giyinerek kendini gizleyen Gemma'nın, gözüne kestirdiği kızların fotoğraflarını sosyal medya üzerinden fotoğraflarını beğenerek kendileri ile iletişime geçtiği öğrenildi.
5
Gemma'nın "Bebeğim" gibi kelimeler kullanarak etkilemeye çalıştığıve taciz ettiği kızların yaşları 14-16 arasında değiştiği öne sürüldü.
6
Gemma hakkındaki suçlamaları kabul etti. Bazı kızlarla sadece internet ve mesaj yoluyla cinsellik yaşadığını söyleyen Gemma, 7 kız ile ise fiziksel olarak ilişkiye girdiğini kabul etti.

7
Mahkeme heyeti, hakkında hapis cezası istenen Gemma için kararını verecek. Polis, Gemma'nın başka kızları da taciz ettiği ihtimaline karşın soruşturmanın devam ettiğini söyledi.

Son Dakika 21 yaşındaki kız, erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • hyperman: haa şimdi ne olcak tc..ada vu suçun karşılıgı yok..avrupada var. (kadın taciz etmez kadın insan değil tckya göre) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor