21 yaşındaki kız, erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu - Son Dakika

21 yaşındaki kız, erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu

10.01.2020 15:23

Londra'da yaşayan 21 yaşındaki Gemma Watts isimli kadın, erkek kılığına girip ülke genelinde yaşları 14'e kadar düşen yaklaşık 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu.

1
İngiltere'de akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. 21 yaşındakı genç kadın erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu.
2
İnternet üzerinden tanıştığı kızlarla Jake Watson takma ismi ile konuşan Gemma Watts, trenle yolculuk yaparak konuştuğu kızların yaşadığı şehirlerine gidip cinsel ilişkiye girdi.
3
Polis, yaptığı açıklama Gemma'nın evlerine gittiği bazı kızların aileleri ile tanışıp yemek yediğini ama ailelerin Gemma'nın kız olduğunu fark edemediklerini söyledi.

4
Beyzbol oyuncuları gibi giyinerek kendini gizleyen Gemma'nın, gözüne kestirdiği kızların fotoğraflarını sosyal medya üzerinden fotoğraflarını beğenerek kendileri ile iletişime geçtiği öğrenildi.
5
Gemma'nın "Bebeğim" gibi kelimeler kullanarak etkilemeye çalıştığıve taciz ettiği kızların yaşları 14-16 arasında değiştiği öne sürüldü.
6
Gemma hakkındaki suçlamaları kabul etti. Bazı kızlarla sadece internet ve mesaj yoluyla cinsellik yaşadığını söyleyen Gemma, 7 kız ile ise fiziksel olarak ilişkiye girdiğini kabul etti.

7
Mahkeme heyeti, hakkında hapis cezası istenen Gemma için kararını verecek. Polis, Gemma'nın başka kızları da taciz ettiği ihtimaline karşın soruşturmanın devam ettiğini söyledi.

YORUMLAR (1)
  • hyperman: haa şimdi ne olcak tc..ada vu suçun karşılıgı yok..avrupada var. (kadın taciz etmez kadın insan değil tckya göre) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika 21 yaşındaki kız, erkek kılığına girip 50 kız çocuğuna cinsel tacizde bulundu - Son Dakika


Advertisement