21. Yüzyıl Mahidevran'ı - Son Dakika

21. Yüzyıl Mahidevran'ı

19.03.2011 12:12

1
“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Mahidevran Sultan'ı Nur Aysan, sarayda geçirdiği karanlık günlerin aksine, insana enerji veren rengarenk kıyafetlerle InStyle'a modellik yaptı.

2
Aşk-ı Memnu'nun sessiz sakin Peyker'i Nur Aysan, şimdi son dönemin en çok konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran Sultan'ı olarak izleyici karşısında... Çok yoğun, haliyle bir o kadar da yorgun. Ama bu tempodan şikayetçi değil.
3
Bu farklılıkların giyim tarzına da yansıdığından söz açıyor:

“Pastel renkleri tercih ediyorken, ‘Aşk-ı Memnu'da canlandırdığım Peyker karakteriyle, dolabım pek çok renkle tanışmaya başladı. Peyker, naif ama cıvıl cıvıl bir kızdı. Mahidevran'da ise tam olarak ne yaptığımı bilmiyorum çünkü rolün gitgelleri var ki, değişken bir durum çıktı ortaya. Ama daha çok pantolon ve üzerine bol üstler giyerek biraz içimdeki asi ruhu çıkarıyorum.”

4
“Sette geçen yoğun günlerde en çok sakinliği özlüyorum” dedikten hemen sonra ekliyor: “Tüm yorgunluğuna rağmen bu kadar güzel bir projenin içinde olmaktan dolayı mutluyum.”
5
Mesleğinin onu ne kadar mutlu ettiğini ise kelimelerle değil de, performansıyla ekranda veya sahnede ifade edebileceğini belirtiyor sonra...

6
Aysan, kırılgan olmasına rağmen güçlü bir duruşa sahip. Ancak kendisi çok saf olmaktan şikayetçi!
7
Kimseyi kırmamak adına kırılmak, karşısındakini üzmemek adına üzülmek, sık sık yaptığı ve her seferinde pişmanlık duyduğu şeyler...

8
Güzel oyuncu, eğer reenkarnasyon diye bir şey varsa, bir önceki hayatında olsa olsa 19. yüzyıl Fransa'sında yaşamış bir kadın olabileceğini söylüyor heyecanla: “O döneme ait bir şey gördüğümde ruhum titriyor resmen.”

Son Dakika 21. Yüzyıl Mahidevran'ı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ağrı Dağı'nın vahası! Hazreti Adem ile Hazreti Havva'nın yaşadığı bağ görenleri büyülüyor Pistlerdeki rekabet aşk hayatlarına da sıçradı! Türk güzel Formula 1'i birbirine kattı Kamera önünde soyunarak para kazanıyordu! Kocası içki şişesiyle öldürdü Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı