Son Dakika Haberleri: 21. Yüzyıl Mahidevran'ı

21. Yüzyıl Mahidevran'ı

9 yıl önce

1
“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Mahidevran Sultan'ı Nur Aysan, sarayda geçirdiği karanlık günlerin aksine, insana enerji veren rengarenk kıyafetlerle InStyle'a modellik yaptı.

2
Aşk-ı Memnu'nun sessiz sakin Peyker'i Nur Aysan, şimdi son dönemin en çok konuşulan dizisi “Muhteşem Yüzyıl”ın Mahidevran Sultan'ı olarak izleyici karşısında... Çok yoğun, haliyle bir o kadar da yorgun. Ama bu tempodan şikayetçi değil.
3
Bu farklılıkların giyim tarzına da yansıdığından söz açıyor:

“Pastel renkleri tercih ediyorken, ‘Aşk-ı Memnu'da canlandırdığım Peyker karakteriyle, dolabım pek çok renkle tanışmaya başladı. Peyker, naif ama cıvıl cıvıl bir kızdı. Mahidevran'da ise tam olarak ne yaptığımı bilmiyorum çünkü rolün gitgelleri var ki, değişken bir durum çıktı ortaya. Ama daha çok pantolon ve üzerine bol üstler giyerek biraz içimdeki asi ruhu çıkarıyorum.”

4
“Sette geçen yoğun günlerde en çok sakinliği özlüyorum” dedikten hemen sonra ekliyor: “Tüm yorgunluğuna rağmen bu kadar güzel bir projenin içinde olmaktan dolayı mutluyum.”
5
Mesleğinin onu ne kadar mutlu ettiğini ise kelimelerle değil de, performansıyla ekranda veya sahnede ifade edebileceğini belirtiyor sonra...


6
Aysan, kırılgan olmasına rağmen güçlü bir duruşa sahip. Ancak kendisi çok saf olmaktan şikayetçi!
7
Kimseyi kırmamak adına kırılmak, karşısındakini üzmemek adına üzülmek, sık sık yaptığı ve her seferinde pişmanlık duyduğu şeyler...

8
Güzel oyuncu, eğer reenkarnasyon diye bir şey varsa, bir önceki hayatında olsa olsa 19. yüzyıl Fransa'sında yaşamış bir kadın olabileceğini söylüyor heyecanla: “O döneme ait bir şey gördüğümde ruhum titriyor resmen.”
Haber Yayın Tarihi: 19.03.2011 12:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!