2118 Yılından Gelen Zaman Yolcusu Şimdi de Sayısal Loto Sırlarını Paylaştı - Son Dakika

2118 Yılından Gelen Zaman Yolcusu Şimdi de Sayısal Loto Sırlarını Paylaştı

3 yıl önce

Alexander Smith adlı kişi 2118 yılından aldığı bir fotoğrafa sahip olduğunu iddia ediyordu. YouTube'taki videosunda kendisinin zamanda yolculuk yapan ilk isimlerden birisi olduğunu söyleyen Alexander Smith, her şeyin 1981'de başladığını belirtmişti. Alexander Smith, şimdi de sayısal loto gibi şans oyunları hakkında açıklamalar yaptı...

1
Alexander Smith adlı adam, 2118 yılından aldığı bir resme sahip olduğunu iddia ediyor.

2
1981 yılından beri seyahat eden yaşlı adam, gizli bir CIA denemesinde yer aldığı için geleceğin neye benzediğini gördüğünü söyledi. Bunu da bir videoda gösteriyor. YouTube'taki videoda, eski gizli servis operatörü, CIA "beni arıyor ve ben de saklanarak yaşıyorum" diye zaman yolculuğundan söz ederek hayatını tehlikeye attığını itiraf ediyor.

3
Smith, "2118 yılını çok gizli bir CIA misyonunun bir parçası olarak ziyaret ettim. Bildiğim kadarıyla, zaman yolculuğunun başarıyla tamamlandığı ilk zamanlardan biriydi. Geleceğe ve sonra da geçmişe gittim. Hepsi 1981 yılında yaşandı." dedi.

4
Başka bir zaman yolcusu da elindeki fotoğrafın 6000 yılından getirdiğini iddia ediyordu.

5
Daha sonra videoda, adam hikayesine inanmayanların kaygılarını hafifletmek için geleceğe yönelik girişiminin kanıtı sundu.

6
Adam, ceketinin cebine uzanıp yolculuğunu teyit etmeyi amaçlayan bir resim çıkardı.

7
Dedi ki: "Bugün size gösterecek bir şeyim var. Bu resim 2118 yılında çekildi ve oraya gittiğimin yer, şehirdi. Bu resmi nereden çektiğimi asla unutmayacağım. İçeri girmedim şehrin dışındaydım."

8
Bulanık resim, her biri garip bir şekilde şekillenmiş bir dizi uzun yeşil binayı gösteriyor gibi görünüyor.

9
Londra ya da New York gibi kalabalık bir şehir olmanın ötesinde, fotoğraftaki binalar çok yayılmış görünüyor.

10
Bununla birlikte, kalitesiz fotoğraftan biraz daha fazla şey deşifre edilebilir.

11
Gizemli Bay Smith şunları ekledi: "Şu ana kadar sana bu resmi göstermek için beklemeyi seçtim, çünkü dünyanın görmek için hazır olup olmadığını bilmiyordum. Bu, geri alabileceğim bir geleceğin fotoğrafıydı. Zaman yolculuğunun sebep olduğu az miktarda bozulma var. Hükümet orijinal fotoğrafa el koydu, ancak benden almadan önce düzenlediğim kopyayı almayı başarmıştım."

12
Önümüzdeki yüzyılda dünyanın nasıl bir hale geleceğini ayrıntılandıran yaşlı adam, dünyanın nasıl göründüğüne, uzaylılarla yapılan temaslara, yeni bir dilin ortaya çıktığına ve iklim değişikliğinin korkunç boyutlara ulaştığına dair bazı iddiaları da sıralıyor.

13
Zaman yolcusu şöyle dedi: "Yabancılar bizi ziyaret ediyor, dünyaya gelen akıllı uzaylılar var. İlk önce 21. yüzyılın ortalarında ziyaret ediyorlar."

14
Gizli hükümet görevi ile 2118 yılına gittiğini öne süren Alexander Smith, CIA'in gizli zaman yolculuğu görevleri kapsamında kendisine, mal varlığını artıracak her türlü etkinliği yasakladığını açıkladı.

15
Alexander Smith sayısal loto gibi şans oyunları hakkında şu açıklamaları yaptı...
Alexander Smith sayısal loto gibi şans oyunları hakkında şu açıklamaları yaptı...
"Parasal varlığımı artırmaya yönelik her türlü şey CIA tarafından yasaklanmıştı. CIA'in görevim kapsamında çok iyi ödeme yaptığını anlayabilirsiniz. Azımsanmayacak miktarda ödeme aldım ve bu sebeple şans oyunları rakamlarını almam için hiçbir sebep yoktu."

16
Smith, şans oyunlarının rakamlarını alma girişiminde bulunsaydı bu durumun insanlığın geleceği adına felakete sebep olabileceğini ve bir zaman paradoksu yaratabileceğini öne sürüyor.

17
Smith, şans oyunlarının yanı sıra insanlık için olası bazı tehditlerden de bahsetti
Smith, şans oyunlarının yanı sıra insanlık için olası bazı tehditlerden de bahsetti
Smith'e göre küresel ısınma, yükselen deniz seviyesi ve atmosferde artan karbondioksit miktarı gibi önemli çevre koşullarına karşı bir an önce önlem alınması gerekiyor.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantinada canı sıkılan Bella, çamaşırsız giydiği ceketi ile yürek hoplattı Böbrek nakli yaptırdığı hastaneyi unutmadı! Selena Gomez'den yüklü korona bağışı Koronavirüse karşı alınan birbirinden ilginç önlemler, 'bu kadar da olmaz' dedirtti Mucizevi ürünlerle evde uygulayabileceğiniz basit yöntemler, ellerinizi ipek gibi yapacak Aslıhan Doğan Turan, giyinme odasını gösterdi! Servet değerindeki çanta ve ayakkabıları dikkat çekti