23 Yıldır Ayı İle Birlikte Yaşıyorlar - Son Dakika

23 Yıldır Ayı İle Birlikte Yaşıyorlar

1
Rusya'da Svetlana ve Yuriy Panteleenko çifti Stephan adını verdikleri ayıyla 23 yıldır yaşıyorlar. Stephan isimli ayı ev işlerine yardım ediyor, kanepede uzanıp televizyon seyrediyor.

2
2.1 metre uzunluğunda olan Stephan çiftin evinde yaşıyor, onlarla birlikte aynı koltukta oturup televizyon keyfi yapıyor.

3

Çift, zaman zaman bahçe sulama gibi ev işlerinde kendilerine yardımcı olduğunu söyledikleri Stephan'ı doyurmak için günde ortalama 25 kilo taze balık, sebze ve yumurtayla besliyorlar.

4

Panteleenko çifti ayılarının oldukça sosyal ve insancıl olduğunu anlatıyor.

5

Öyle ki Stephan sahiplerine sarılarak, onlara sevgi gösterisinde bulunuyor. Stevtlana, “Stephan'ın en sevdiği şeylerden biri bize sarılarak televizyon izlemek” diyor.

6
Stephan futbol maçlarını izlemekten büyük keyif alıyor.

7

Yavruyken annesini kaybeden Stephan'ı avcılar ormanda bulduğunda hayvan çok kötü bir durumdaymış.

8

Stephan'ın hiç sinirli olmadığını anlatan çift, ayının kendilerini hiç ısırmadığını söylüyor.

9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 27.10.2016 14:11

Son Dakika 23 Yıldır Ayı İle Birlikte Yaşıyorlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu