61 yaşındaki kadınla aşk yaşayan 24 yaşındaki gençten çok konuşulacak cinsellik itirafı - Son Dakika

61 yaşındaki kadınla aşk yaşayan 24 yaşındaki gençten çok konuşulacak cinsellik itirafı

16.08.2021 09:56

61 yaşındaki Cheryl McGregor isimli kadın, oğlunun müdürü olduğu restorantta 15 yaşındaki Quran McCain ile tanıştı. Şimdi 25 yaşında olan McCain ile geçen sene duygusal ilişkiye başlayan Cheryl, görenleri hayrete düşürüyor. Eleştirilerin hedefi olan çiftin cinsel hayatları hakkındaki yorumları ise çok konuşulacak cinsten.

1
Aralarında 37 yaş fark olan çift nişanlandı. Cherly, sosyal medya trollerinin sürekli kendisini rahatsız edip nişanlısının yanında torunu gibi durduğunu söyleyerek kendisi ile dalga geçtiklerini fakat trolleri hiç umursamadığını ve nişanlısı ile mutlu bir ilişkilerinin olduğunu söyledi.
2
Cherly'nin nişanlısı Quran ise aralarındaki yaş farkına rağmen, Cherly'in genç bir ruha sahip olduğunu, özellikle cinsel yaşamlarının olağanüstü olduğunu söyledi.
3

Çiftin tepki çekecek bir planları daha var.

4
Quran, hayranlarına cinsel içerikli sitede fotoğraf satmayı düşündüklerini söyledi. Dünyanın en ilginç çiftinin bu kararı da tepkiyle karşılandı.
5
6
7
8

Son Dakika 61 yaşındaki kadınla aşk yaşayan 24 yaşındaki gençten çok konuşulacak cinsellik itirafı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (7)
  • Benvekendim : @Necati Kaya arkadaşım keşke yapacağınız bilgi paylaşımlarını sosyal medya yerine gerçek kitap ve bilirkişilerinden araştırsanız ve o günün şartlarında değerlendirip yapsanız ne güzel olur. O günlerde savaş ortamında kocasını kaybetmiş bakıma ve ilgiye muhtaç yüzlerce kadın ortada iken, o zaman yaşayanlar bugün yapıldığı gibi önüne gelenle bir gece yatıp gitmemiş, nikahına alarak maddi ve manevi ihtiyaçları ile de ilgilenmiş. Maalesef o zamankiler bugünküler kadar ilerici olamamışlar değil mi? Cevap Yaz 37 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement