24 yaşındaki güzel YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşıyla evlendi - Son Dakika

24 yaşındaki güzel YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşıyla evlendi

19.07.2019 09:49

24 yaşındaki YouTube yıldızı Julia Zelg, geçtiğimiz kış evlenme teklif ettiği 61 yaşındaki muhabir sevgilisi Eileen de Freest'le evlendi.

1
Aslen Brezilya kökenli olan 24 yaşındaki YouTuber Julia, geçen sene eylül ayında Tinder'da buluşup tanıştığı 61 yaşındaki Eileen de Freest'le kız arkadaş olduğunu açıklamıştı.
2
Julia, öyle büyük bir aşka tutuldu ki Noel'den hemen önce Elieen'e evlenme teklif etti.
3
Ailelerinin de desteğini alan iki kadın masallardaki gibi bir düğünle birlikteliklerini taçlandırdı.
4
Tanıştıktan sonra kısa sürede evlenme kararı alan çift, bunun hızlı bir karar olduğunu kabul ediyor ama Eileen 'hayatlarını pekiştirdiklerini' söyledi. ve ekledi: Biz sadece düşünmeden hareket etmiyoruz, her şey hakkında konuştuk. Birlikte yaşamanın çok iyi nedenleri var. Ve ikimiz de gerçekten çok mutluyuz.
5
Çift, gelen tepkilere rağmen aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika 24 yaşındaki güzel YouTuber, 61 yaşındaki kız arkadaşıyla evlendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu