24 yaşındaki sevgilisini parçalara ayıran tarih profesörünün akli dengesi yerinde çıktı - Son Dakika

24 yaşındaki sevgilisini parçalara ayıran tarih profesörünün akli dengesi yerinde çıktı

31.01.2020 15:46

Rusya'da sevgilisi Anastasia Yeschenko'yu vahşice öldüren ünlü tarihçi Oleg Sokolov dün hakim karşısındaydı. Sokolov'un akli denge soruşturması tamamlandı ve profesörün akli dengesinin yerinde olduğu belirtildi. Katil profesörün 15 yıl hapsi isteniyor.

1
Geçen yıl Rusya'da kan donduran bir olay gerçekleşti.Kasım ayında St. Petersburg'daki Moika Nehri'ne bir kişinin düştüğü ihbarı üzerine polisler olay yerine gitti.
2
Burada Oleg Sokolov (63) ile karşılaşan polisler ünlü tarihçinin çantasında kadın kolları buldu.
3
Ardından kolların ünlü tarihçinin 24 yaşındaki öğrencisi ve sevgilisi Anastasia Yeshchenko'ya ait olduğu anlaşılmıştı.
4
Gözaltına alınan Sokolov, sevgilisi ile kavga ettiklerini, kavga sırasında kendisini öldürdüğünü ardından da başını, kollarını ve bacaklarını testereyle kestiğini itiraf etmişti.
5
Cinayeti gizlemeye çalışan ünlü tarihçinin ardından cesedi yok ettikten sonra Napolyon kılığında kamuoyu önünde intihar etmeyi planladığı da belirtilmişti.
6
Canavarca hisle öldürmesi nedeniyle cam kafeste duran Sokolov'a pişman olup olmadığı sorulması üzerine profesör hastalıklarını sıralamış, Ocak 2020'ye kadar gözaltında tutulması kararlaştırılmıştı.

7
Tutuklu yargılanan Sokolov'un bu süreçte akli denge soruşturması da tamamlandı. Uzmanlar profesörün cezai ehliyeti olduğuna hükmetti.
8
Sokolov'un 'canavarca hisle öldürmek'ten 15 yıla kadar hapsi isteniyor.
9
10

Son Dakika 24 yaşındaki sevgilisini parçalara ayıran tarih profesörünün akli dengesi yerinde çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • C.S.: adam kadInI öldürüyor üstüne bide parcalara ayirior ve yok etmeye calisiyor ve buna 15 yIl hapis veriliyor sacma ömür boyu yatmasi lazim ama zaten adamin fazla bi ömrü kaldInI sanmiom zaten ama ins uzun yasar ve hergün umarim vicdan azabindan kIvranIr. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı