24 Yıl Sonra Fark Etmeden İkizini Buldu - Son Dakika

24 Yıl Sonra Fark Etmeden İkizini Buldu

12.04.2017 14:38

Çin'de yaşayan genç kız, sokakta tanımadığı insanların neden ona selam verdiğini araştırınca 24 yıldır varlığından habersiz olduğu ikizinin olduğunu öğrendi.

1
Çinli Bao Lulin sokakta tanımadığı insanların neden ona selam verdiğini araştırınca ikizinin olduğunu öğrendi. 24 yıl birbirinin varlığından bile habersiz olan ikizler, geçen süre içersinde de bir çok konuda adeta aynı hayatı yaşamış.

2

Çin'de yaşayan Bao Lulin, son zamanlarda tanımadığı insanların ona selam verdiğini hatta yanına gelerek konuşmaya çalıştıklarını fark edince bu duruma anlam veremedi.

3

Bazı zamanlar insanların ona 'Yanfei' diye seslediklerini hatta daha önce gitmediği ülkelerle ilgili sorular sorulduğunu söyleyen genç kız, olanlar üzerine bu durumu araştırmaya başladı. Geçmişine dair önemli bir sırrı çözmek üzerine olduğunun farkında olmayan Lulin çalışmalarına başladı.

4

24 yaşındaki genç kız kendisini Yanfei sanarak konuşanlardan yaşadığı yerin adresini öğrenerek Yanfei'nin kapısını çaldı.

5

Lulin, Yanfei ile karşılaştıkları anları şöyle anlattı: "Yüzyüze geldiğimizde sanki aynaya bakıyor gibiydim. Yıllardır birbirimizi tanıyoruz sanki."

6

Doğduktan sonra, ayrı ailelere verildiklerini öğrenen ikiz kardeşlerin ilginç hikayesi bunlarla sonlanmıyor.

7

Yaşamlarında benzerlikler olan bu iki kardeş,2007'de evlenmiş ve iki kadının da evlendiği kişi aynı isime sahip.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR
500

Son Dakika 24 Yıl Sonra Fark Etmeden İkizini Buldu - Son Dakika


Advertisement