25 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

25 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

25.10.2011 08:49

1
25 ekim 2011 Salı günü sizi neler bekliyor?
2
Hedeflerinizi iyi seçiyorsunuz. Enerjinizin gücüne güvenerek birtakım hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Eğer zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün bir çok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte bir çok organizasyon gerektiren çalışmalar içinde olacak ve yaptığınız işlerden duygusal tatminler sağlayacaksınız
3
Duygusal güvene ihtiyacınız var fakat bunu etrafınızdaki kişilere belli etmekten çekiniyorsunuz. Planlarınızı gizlemekten yanasınız. Bugün, değerinizin anlaşılmaması ve isteklerinizdeki aşırı yoğunluk artışı sebebiyle kendinizi yalnız hissebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalısınız.
4
Maddi güvenin önemli oduğunu geç de olsa fark ediyorsunuz. İsteğiniz dışında gerçekleşecek olaylar karşısında, karamsarlığa kapılmamalısınız. Bugün dert dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Akıl vermek hoşunuza gidecek. Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Çevrenize şüpheci yaklaşmaktan vazgeçin.
5
Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlenemeyen bir çekim söz konusu. Fakat sizin duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlık dürtülerinizi bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü birlikteliğinizi olumsuz etkileyecek.
6
Sosyal iletişiminize önem verdiğiniz bir gün. Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin bir araya gelmesi ile yapacağınız işbirliği, yaşamınıza istediğiniz hareketi kazandıracak. Motivasyonunuzun yoğun olması ve arzuladığınız sıra dışı aksiyonların içinde bulunmak, ufkunuzun genişlemesi açısından olumlu olacak.
7
Aynı anda birçok zincirleme olayın içinde olacaksınız. Bugün, yaratıcılığınızı ortaya koymakta istekli olmayabilirsiniz. Gerekli güveni verecek dostlara ihtiyaç duyuyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirme adına başarılı adımlar atıyorsunuz. Arkadaşlarınız, duygusal problemlerine sizi ortak etmek isteyecekler.
8
Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte olmayı arzuladığınız bir gün. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Fakat güven duygunuzun eksik olmasından kaynaklanan problemler söz konusu olabilir.
9
Ortak iş yaptığınız kişilerin geleneksel tavırları, tarzınıza uygun gibi görülebilir. Fakat, iş yaşantınızda sinirli ve kendi kurallarınızın uygulanmasından hoşlanacaksınız. Eleştirel ve mükemmelliyetçi davranışlarınızın altında, kendi gücünüzün ispatı yatıyor. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek olacak, bu durum olumsuzluklar yaratabilir.
10
İdeallerinizin sınırı yok. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz. Gücünüzün sizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekmeyi başaracaksınız.
11
Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi, karşı tarafa hissettireceksiniz. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz
12
Hedefleriniz konusunda sır vermek istemediğiniz ve duygularınızı gizleme ihtiyacı içinde olacağınız bir gün. Sezgilerinizin güçlü olmasından dolayı, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Bugün, dostlarınızla farklı bir konuda fikir alış verişi içinde olacaksınız. Kabuğunuza çekildiğiniz zaman sizi anlamak zorlaşıyor.
13
Sosyal çevrenizde yoğunluğun söz konusu olduğu bir gün olacak. Özel arkadaşlarınızı aramak isteyeceksiniz. Hareketli yapınıza uygun bir gün geçirmek için her türlü şart sizden yana olacak. Çekiciliğinizi, yaratma gücünüzle birleştirecek ve sevdiklerinizi kendinize daha fazla bağlayacaksınız.

Son Dakika 25 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement