Son Dakika Haberleri: 27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumunuz

27 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumunuz

8 yıl önce

1
27 Ekim 2011 Perşembe günü sizi neler bekliyor?
2
İsteklerimizde aşırıya kaçabileceğimiz bir gün. Ay'ın bulunduğu konum, maddesel ihtiyaçlarımız doğrultusunda hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Duygusal derinliğimiz konusunda gizemli davranmayı isteyebiliriz. Arzularımızla paralel düşüncelerimizi şekillendirerek, baskın davranışlar içinde olacağız.
3
Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir. Farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşamamanız için bir neden yok. Bugün, ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.
4
Yönetici gezegeniniz size zorluklar çıkarıyor. Arkadaşlarınız arasında iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşıyorsunuz. Karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. Yaşamınızda oluşan aksiliklere rağmen, huzurunuzu bozmamaya çalışmalısınız.
5
Yönetici gezegeniniz Ay, kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerliyor. Duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bağlar oluşuyor. Bugün ona karşı derin duygular içinde olacaksınız. Çekim gücünüzün yüksek olduğu bir gün. Spekülasyondan uzak kalmaya çalışmalısınız.
6
Ailenizin sorunları karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bugün inatla kendi fikirlerinizi savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizle paylaşmanız gereken çok şey var. Daha esnek olursanız, kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.
7
Doğal yapınızı zorlıyorsunuz. Kendinizi huzursuz ve mutsuz hissetmenizdeki tek sorumlu yine sizsiniz. Bugün, kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz. Finans konusunda doğru kararlar almalısınız.
8
Derin düşünceler içindesiniz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi gösteremediğiniz zaman, kendi içinize kapanıyorsunuz. Bugün her türlü aktiviteye açık ve ılımlı bir gününüzdesiniz. İşin içine duygular girdiğinde partnerinizin sizi anlamasına izin vermiyorsunuz. Düşüncelerinizi gizlemeyi tercih ediyorsunuz.
9
Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal derinliğinizi karşı tarafa yansıtmak isteyeceksiniz. Kıskançlıklar söz konusu olduğu zaman agresif ve kaprisli oluyorsunuz. Bugün, partnerinizin her söylediği sözden olumsuz etkileniyorsunuz. Duygularınızı abarttığınız zaman, kendinize olan güven duygunuzu yitirebiliyorsunuz.
10
Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden korkuyorsunuz. Bugün, Ay bilinçaltınızı yoğunlaştırabilir. Derin düşüncelerin altından kalkmanız zorlaşabilir. Yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olaylara daha esnek yaklaşmalısınız. Keskin ve sezgisel düşünceleriniz sizi rahatsız ediyor. Hareketli bir gün yaşıyacaksınız.
11
Arkadaşlarınızın yaratıcı yönleri hoşunuza gidiyor. Onlarla ortak işler yapma düşüncesi içindesiniz. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, çevrenizde gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz. Canınızın sıkılmasını istemiyorsanız, duygularınızı saklamalı ve temkinli hareket etmelisiniz. Yakınlarınızın fikirleri önemli olacak.
12
Size en yakın kişilere öfkenizi yansıtıyorsunuz. Gerçek dostlarınızın kalplerini kırdığınızın farkında değilsiniz. Bugün kardeşlerle ilgili iletişim problemleri gündeme gelebilir. Aile içinde bu konuların yorumunu yapmanız gerekebilir. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkılmasına neden olacak.
13
Ay kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerliyor. Duygularınızı yaratıcı bir şekilde sosyal aktivitelere dökerek tatmin sağlayabilirsiniz. İnançlarınız ve idealleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz. Olayları çok fazla irdeleyeceğiniz bir gün. Bazı konularda kendinize güvenmeyi artık öğrenmeli, fırsatları doğru değerlendirmelisiniz.


Haber Yayın Tarihi: 27.10.2011 09:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak