28 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

28 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

28.10.2011 09:13

1
28 Ekim 2011 Cuma günü sizi neler bekliyor?
2
Bugün, çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve anlayışlı olacak. Onların güçlü destekleri, bazı fırsatları da birlikte getiriyor. Durumun sizin açınızdan olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı ve koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahipsiniz.
3
Her an gelişen fırsatlar karşısında, kendinizi daha iyi yönlendiriyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddi kazançlarınızla paralel bir şekilde başarıya götüreceğiniz bir gün. İş yaşantınızla ilgili bazı konular kafanızı kurcalayabilir. Mars'tan aldığınız olumlu etkiler sayesinde, olayları hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz.
4
Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz. Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacak. Çalışma alanınızda belli bir konumu korumak istiyorsunuz. Bu yüzden sinirli ve huzursuz olabiliyorsunuz. İstediğiniz koşulların her zaman sağlanamayacağını bilmeli ve daha esnek olmaya çalışmalısınız.
5
Sosyal ilişkilerinizde duygusal ihtiyaçlarınızı belli ediyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına canınız sıkılabilir. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, organizasyon çalışmalarınıza daha çok ağırlık vermenizi öneriyor.
6
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir. Fakat bugün onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, sözlerinizin arkasında durarak, yakınlarınıza verdiğiniz sözleri yerine getirmek isteyeceksiniz. Detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz.
7
Olaylara çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve içsel dinginliğiniz için sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. Maddi konularla ilgili zekanız en üst düzeyde çalışıyor. Menfaatleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.
8
Ailenizle yapacağınız işbirliği sizin için destekleyici bir unsur oluyor. Olayların üstesinden kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Bugün, bir çok nedenden dolayı gereksiz problemlere kucak açabilirsiniz. Detaycı yapınız önplana çıkıyor. Bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Mistik konulara ilginizin yoğun olduğu bir gün.
9
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmamaya gayret ediyorsunuz. Onun davranışlarından kolay etkilendiğiniz için, dikkatli olmanız gereken bir gün. Olayları abartmadan dinlemeli ve geçmişi artık irdelememelisiniz. Ortaklıklar konusunda, deneyimlerin önemli olduğunu unutmayın.
10
Maddi konularda gerekli desteği alıyor ve ele aldığınız konuları düşünceleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızdaki uyum, problem yaşadığınız konularda olumlu adımlar atmanızı sağlayacak. Dar kalıplar içinde çalışmayı sevmiyorsunuz ve bu şekilde kısıtlanmaları kaldıramıyorsunuz.
11
Bugün, geçmişinize özleminiz artabilir. Eski anılar gözünüzde değer kazanabilir. Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Ayrıca, partnerinizin kazançları konusunda belirleyici tavırlarınızın yanlış anlaşılmasını istemiyor, düşüncelerinizi kendinize saklıyorsunuz.
12
Oldukça cesursunuz ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün bir çok ortama katılacak ve dikkat çekeceksiniz. Yeni başlattığınız çalışmalarda oldukça başarılısınız.
13
Bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. İşinizle ilgili yaşadığınız olumlu gelişmeler, sizi çevrenize karşı farklı kılıyor.

Son Dakika 28 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement