28 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden gün ışığına çıkamıyor - Son Dakika

28 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden gün ışığına çıkamıyor

Fas'ta yaşayan 28 yaşındaki Fatima Ghazaoui nadir görülen ‘Xeroderma pigmentosum' denilen deri hastalığı ile mücadele ediyor. Genç kadın, hastalığı yüzünden 20 yıldır gün ışığına çıkamıyor.

1
Fas'ta yaşayan 28 yaşındaki Fatima Ghazaoui isimli genç kadın, ultraviyole ışınlarından dolayı hasar gören cildin, DNA'nın eşlenme yeteneğinin zarar görmesinden dolayı onarılamadığı bir tür hastalık olan Xeroderma pigmentosum hastalığı ile mücadele ediyor.

2
Ailesinin 2 yaşındayken Ghazaoui'daki yoğun çillenme sonucu doktora gitmelerinin ardından konulan teşhisle birlikte Ghazaoui, astronotların taktığı başlığa benzer bir kask takmaya başladı.
3
"Nadiren gün ışığına çıkıyorum ama gerekliyse. Kendimi güneş ışınlarından korumak için NASA maskesi dediğim şeyi ve eldivenleri giymeliyim" diye konuşan Ghazaoui, "Günüm diğer insanlarınkinden farklı, benim günüm geceleri başlıyor" dedi.

4
5
6
7

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 09:55

Son Dakika 28 yaşındaki kadın nadir görülen hastalığı yüzünden gün ışığına çıkamıyor - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • vatandaş rıza: hemen ülkemize alalım müslüman kardeşimiz ambulans uçakla hemen hiç durmayın.bu vatanın evlatları da hasteneler gitsin hemşiresi ayrı doktoru ayrı azarlasın bir güzel ama bu kardeşimiz gelsin vatan topraklarına herlkes muayene etmek sıraya girer bizide azarlar çocuk azarlar gibi doktor yok falan fiziki muyene olmadan doktor yüzüne bakmnadan mueyene eder bunları kullan 1 ay sonra gel ilacın faydasını görmeyen vatandaşı üniversite hastesine sevk eder bizleri başından atar bu doktorlarımız Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
  • raki balboa: ingiltereyi köymü zannettin elin kolunu sallayarak gidecek yok ya 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı