29 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika

29 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

29.10.2011 10:04

1
29 Ekim 2011 Cumartesi günü sizi neler bekliyor?
2
Arkadaşlık ve dostluk kavramlarının ön planda olduğu bir gün. Beraberliklerinizde yoğun duygular ve fedakarlık sınırlarınızı aşan davranışlar içinde olacaksınız. Eğer, evli iseniz; eşinizle ilgili bağlarınız güçleniyor. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyeceksiniz. Partnerinizle sıra dışı konular yüzünden tartışabilirsiniz.
3
Yaratıcılığınızı destekleyecek idealler peşinde olacaksınız. Hissettiğiniz gibi yaşamak için hiçbir konuda karşıt düşünce içinde olanlara taviz vermek istemeyeceksiniz. Yolculuklar ve yurt dışı görüşmeleri gündeme geliyor. Bazılarınız daha önce birlikte çalıştığınız kişilerle bir arada olacak.
4
Kişiliğinizi karşı tarafa istediğiniz gibi yansıtamamaktan şikayetçisiniz. Yanlış anlaşılmaktan adeta yorulmuşsunuz ve kelimelere sığınmak istemiyorsunuz. Maddi konulara yaklaşımınız ilginç. Parasal gücünüzü korumaktan yanasınız. Bugün, çevrenizin sizden beklediği, finans desteğinizi onlardan esirgememelisiniz. Olayları yönlendirme konusunda başarılısınız..
5
Güneş, tutulması sonucunda sosyal ilişkilerinizle ilgili size hareket ve kıvraklık kazandıracak. Hızlı düşünecek, hızlı kararlar alacak, huzursuz ve sabırsız olacaksınız. İş yeri gibi bulunduğunuz ortamlarda tartışmaya hazır bir ruh durumu sergileyebilirsiniz. Size muhalif olanlara sert yanıtlar vereceksiniz. Başkalarını yargılama konusunda aşırıya kaçabiliyorsunuz.
6
Sosyal yaşamınızda yakın ilişkiler içinde olduğunuz ve yaratıcılığınızı destekleyen kişilerle önemli performanslar göstereceksiniz. Olaylarla ilgili net düşünce tarzınız çevrenizde şok etkisi yaratabilir. Kendinizi farklı yerlerde görerek, abartılı davranışlar içinde olabilirsiniz. Bugün, ilişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası.
7
Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi yargılamamalısınız. Bu dönemde her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız. İmzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Motivasyon düşüklüğü canınızı sıkmamalı.
8
Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizde bazı sorunlar başınızı ağrıtabilir. Partnerinizle birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Uzun süredir arzuladığınız fakat bir türlü başaramadığınız başlangıçlar yapabilirsiniz.
9
Zihninizde bazı çözüm yolları bulurken, uygulamalarda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yapacağınız atılımların sonuçlarını hemen alamayacaksınız. Bazı yazılı anlaşmalarınızda sorunlar çıkacak. Sizden saklanan her şeyi çok kolay hissedebiliyorsunuz. Bugün mantıklı yönünüz güçlü olacak.
10
Maddi ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Partneriniz size destek verecek. Onun mantıklı fikirlerini dikkate almalısınız. Yapacağınız ortaklıklarınız için, başlangıcı karşı taraftan beklemelisiniz. Aileniz ve ev yaşantınızla ilgili yaratıcılığınızın sınırlarını, kendiniz belirlemek istiyorsunuz. Emir almak sizin tarzınız değil.
11
Sizin derin duygularınızı karşı tarafa anlatmanız zaman alabilir. Bugün, olayların karşısında değişik tepkiler göstereceksiniz. Ayağınıza gelecek fırsatlar konusunda gerekli atılımlar yapmalısınız. Karşı tarafın sistemli fakat ağırdan alan davranışları karşısında sıkılabilirsiniz. Sabırlı olun ve yaşama duyarlı bakın.
12
Yakın geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmayı ileriye dönük planlamalısınız. Eş ve iş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum ve tutulum düşüncelerinize belli bir felsefe getirerek, sizi olumlu yönde etkileyecek.
13
Yeni tanışacağınız kişilerle maddi yapılanmaya girebilir ve ortak kazançlar doğrultusunda bir takım çalışmasına yönelebilirsiniz. Bugün, her konuda çeşitli ve farklı olaylar ortaya çıkacak. Sezgilerinize güveniyorsunuz. Mantığınız da her zamankinden daha çok değer kazanıyor. Beklediğiniz haberler gündemde olacak.

Son Dakika 29 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement