29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum - Son Dakika

29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum

22.07.2019 15:38

Daily Mail Avustralya'ya konuşan 29 yaşındaki Alex isimli genç, yaşlı ve dul kadınlarla 8 bin pound (56 bin TL) karşılığında birlikte olduğu itirafında bulundu.

1
Avustralya'da ismini Alex olarak açıklayan 29 yaşındaki erkek eskort, Daily Mail Avustralya'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Dul kadınlar, iş kadınları ve bekaretlerini kaybetmek isteyen kadınlar ile ilişkiye girerek haftada 8 bin pound kazandığını söyleyen Alex'in itirafı, bir anda gündeme oturdu.
3
İngiliz televizyonu ITV'nin sabah programı This Morning'e de konu olan bu itirafa göre, gerçek ismini açıklamak istemeyen Alex takma adlı genç adam, kadınlar ile saat başına 260 euro karşılığında ilişkiye girdiğini ve haftada 8 bin pound (yaklaşık 60 bin TL) kazanabildiğini anlattı.

4
Avustralya basınına konuşan Alex, bazı kadınların kendisinden Grinin Elli Tonu filmindeki birçok fanteziyi istediğini bile söyledi.
5
Alex, çoğu kadının cinsellikten çok duygusallığa önem verdiğini, bu kadınların kendisinden zaman zaman cinsel ilişki istemeyip yalnızca ilgi istediğini de sözlerine ekledi.

Son Dakika 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (12)
  • Ahsen: Turkiyedeki yasli kadinlar para göz kimseye para kaptirmaz ustelik adamin parasini söguslerler. Bu adama birisi söylesin Turkiyeye sakin ha gelmesin elindeki avucundakinide yitirir Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement