Son Dakika Haberleri: 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum

29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum

28 gün önce

Daily Mail Avustralya'ya konuşan 29 yaşındaki Alex isimli genç, yaşlı ve dul kadınlarla 8 bin pound (56 bin TL) karşılığında birlikte olduğu itirafında bulundu.

1
Avustralya'da ismini Alex olarak açıklayan 29 yaşındaki erkek eskort, Daily Mail Avustralya'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.
2
Dul kadınlar, iş kadınları ve bekaretlerini kaybetmek isteyen kadınlar ile ilişkiye girerek haftada 8 bin pound kazandığını söyleyen Alex'in itirafı, bir anda gündeme oturdu.
3
İngiliz televizyonu ITV'nin sabah programı This Morning'e de konu olan bu itirafa göre, gerçek ismini açıklamak istemeyen Alex takma adlı genç adam, kadınlar ile saat başına 260 euro karşılığında ilişkiye girdiğini ve haftada 8 bin pound (yaklaşık 60 bin TL) kazanabildiğini anlattı.
4
Avustralya basınına konuşan Alex, bazı kadınların kendisinden Grinin Elli Tonu filmindeki birçok fanteziyi istediğini bile söyledi.
5
Alex, çoğu kadının cinsellikten çok duygusallığa önem verdiğini, bu kadınların kendisinden zaman zaman cinsel ilişki istemeyip yalnızca ilgi istediğini de sözlerine ekledi.


Haber Yayın Tarihi: 22.07.2019 03:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak Balkanların Romeo ve Juliet'i! Eleni ve Atatürk'ün imkansız aşkı yürek sızlatıyor Turistik plajları istila etti! Kokusunu alan kaçıyor, kör bile ediyor