3,5 ay önce doğum yapan Amine Gülşe, fit vücuduyla hayran bıraktı! - Son Dakika

3,5 ay önce doğum yapan Amine Gülşe, fit vücuduyla hayran bıraktı!

15.07.2020 09:52

Yıldız futbolcu Mesut Özil'in eşi 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe, doğum kilolarından 3,5 ay içinde kurtuldu. Abisinin düğününden fotoğraf paylaşan Amine'ye hayranları "Süper yenge" yorumunu yaptı.

1
Mesut Özil'le evliliğinden olan kızı Eda'yı 30 Mart'ta kucağına alan Amine Gülşe, önceki gün ağabeyinin düğününe katıldı. 27 yaşındaki Gülşe'nin doğum kilolarını 3.5 ayda tamamen verdiği gözlendi.

2
Düğünde balık tipi elbise tercih eden çiçeği burnunda anneye takipçilerinden övgü dolu yorumlar yağdı.
3
Öte yandan Gu¨ls¸e'nin ağabeyi Şahan Gülşe, sevgilisi Stefanie Duarte ile nikah masasına oturdu. Amine Gülşe abisi Şahan Gülşe için masraftan kaçınmadı ve çifte İsveç'ten 150 bin dolarlık (1 milyon TL'lik) bir ev alarak hediye etti.
4
Türk anne ile Irak Kerküklü bir babasının kızı olan Amine Gülşe 1993 İsveç doğumlu ve 1,78 boyunda.

5
Çifte vatandaşlığı olan Amine Gülşe, tarih merakı yüzünden 2013 yılında abisi ve babasını İsveç'te bırakarak, annesiyle İzmir'e taşınmış.
6
Amine Gülşe verdiği bir röportajda bu durumu "Çocukluk hayalim hostes olmaktı. Onların uçak kalkmadan yaptıkları hareketleri çok severdim." sözleriyle anlatmıştı.

7
"Çocukluk yıllarımı prensesler gibi yaşadım' diyen Amine'yi anne ve babası kendi dilini unutmasın diye her yıl Türkçe kursuna gönderdi.
8
Amine Gülşe, 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi oldu. 2014 de bir önceki yılın birincisi olan Rüveyda Öksüz'den tacını alan Amine Gülşe uluslararası arenada ülkemizi temsil etti. Kariyerine modellikle başlayan Amine Gülşe, Tolgahan Sayışman, Şafak Pekdemir ve Ayşegül Günay'ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı Asla Vazgeçmem dizisinde başrollerden birini canlandırdı.
9
10

Son Dakika 3,5 ay önce doğum yapan Amine Gülşe, fit vücuduyla hayran bıraktı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
  • Aferin: Bu futbolculara akıl ihsan eylesin Türk kızıyla evlende soyun soylansın yok ırak kökenli falan filan yurttaş olmayinin ki daha tatlı demekki Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
  • Crn: Tabiki fit olcak! Çocuk doğar doğmaz bakıcıların eline veriliyor Yemek yapan ayrı temizlik yapan ayrı.. Bütün gün spor makyaj bakım para da bol.. Başka yapıcak işleri kalmıyor ki !.. Cevap Yaz 16 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement