3 buçuk aylık hamile olan Sinem Kobal, bayram pozuyla beğeni rekoru kırdı - Son Dakika

3 buçuk aylık hamile olan Sinem Kobal, bayram pozuyla beğeni rekoru kırdı

24.05.2020 14:41

3 buçuk aylık hamile olan oyucu Sinem Kobal, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla sevenlerinin bayramını kutladı. Takipçileri güzellğine hayran kaldıkları oyuncunun paylaşımına beğeni ve iltifat dolu yorumlar yağdırdı.

1
Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal'ın 15 haftalık hamile olduğu ve kız bebek beklediği haberi, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
2
Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren Sinem Kobal'dan bayram pozu geldi. Kobal'ın son hali beğeni ve yorum rekoru kırdı. Hayranları oyuncuyu güzelliğinden ötürü övgülere boğdu.

3
2. Sayfa'da yer alan habere ; Sinem Kobal'ın dinç beslenmesi için her şeye dikkat eden Kenan İmirzalıoğlu'nun annesi; dalından meyve ve sebzeleri gelini için elleriyle toplayıp adreslerine gönderiyor.
4
Öte yandan çift, bebek odası için hazırlıkları sürdürürken Sinem Kobal da güne gebelik yogası yaparak başlıyor. İlerleyen saatlerde ise yürüyüş ve gebelik pilatesi yaparak bedenini ve zihnini doğum için hazırlıyor.
5
Öte yandan Sinem Kobal, önümüzdeki günlerde gebelik koçu olan bir hemşireden anneliğe ve bebek bakımına dair bütün detayları öğrenecek. Alacağı online derslerle bilgilerini pekiştirecek.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika 3 buçuk aylık hamile olan Sinem Kobal, bayram pozuyla beğeni rekoru kırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement