3 Çocuğu İçin 300 Hediye Alan Anne Tepki Topladı - Son Dakika

3 Çocuğu İçin 300 Hediye Alan Anne Tepki Topladı

21.12.2016 11:46

1

Hristiyan alemini Noel heyecanı sardı. Özellikle Batı ülkelerinde Noel kutlamalarına ve geleneksel aktivitelerine sıkı bir hazırlık var şu aralar... Fakat bir anne var ki; kendisi Noel'e sadece şu son günlerde değil, tüm yıl boyunca hazırlanıyordu. Nedeni ise hediye alma işini biraz abartarak 3 çocuğu için toplam 300 hediye almış olması...

2
Bu hanımefendinin adı Emma Tapping, kendisi 28 yaşında ve üç çocuk sahibi...
Bu hanımefendinin adı Emma Tapping, kendisi 28 yaşında ve üç çocuk sahibi...

Genç yaşta üç çocuk sahibi olması onun enerjisini düşürememiş; hem yarı zamanlı olarak çalışıyor, hem de çocuklarına bakıyor. Anne olmak en sevdiği mesleği!

3
Emma'yı diğer annelerden farklı yapan nedir? Cevap şu görmüş olduğunuz Noel ağacının altında...
Emmayı diğer annelerden farklı yapan nedir? Cevap şu görmüş olduğunuz Noel ağacının altında...
Noel geleneği olarak, Noel gecesinde evdeki ağacın altına her aile üyesinin birbirine aldığı küçük hediyeler konur; sabah olunca da açılır.

5 kişilik bir ailenin her üyesi birbirine hediye alsa, ağacın altında toplamda 20 hediye olur. Fakat şu ağacın altını görüyorsunuz...

4
Toplamda tam tamına 300 adet hediye paketi var ve hepsi de sadece Emma'nın üç çocuğu için!
Toplamda tam tamına 300 adet hediye paketi var ve hepsi de sadece Emmanın üç çocuğu için!
Yani çocuk başına düşen hediye tam tamına 100 adet!

Oldukça tuhaf, değil mi?

5
Dünyanın bu gönlü zengin anneden haberdar olması Facebook aracılığıyla oldu.

Dünyanın bu gönlü zengin anneden haberdar olması Facebook aracılığıyla oldu.</p><p>

Özene bezene süslediği Noel ağacının fotoğrafını paylaşması üzerine, ağacın altındaki hediyeler de takipçilerinin gözüne çarptı elbette!

6
Herkes bunun abartılı olduğunu düşündü; bu kadar çok hediye almanın çocukları şımartacağını ve dengelerini bozacağını iddia edenler de oldu.
Herkes bunun abartılı olduğunu düşündü; bu kadar çok hediye almanın çocukları şımartacağını ve dengelerini bozacağını iddia edenler de oldu.
Şahsen bize sorulsa, bunca hediyenin nereye sığdırılacağı sorusu da oldukça yerinde olurdu...

7
Bu çılgın anne medyanın gözünden de kaçmadı. Sonuçta 300 hediye hazırlamak demek, neredeyse yılın her gününü bir hediye satın almaya ayırmak demekti.
Bu çılgın anne medyanın gözünden de kaçmadı. Sonuçta 300 hediye hazırlamak demek, neredeyse yılın her gününü bir hediye satın almaya ayırmak demekti.
Genç annenin bu çılgın alışveriş ile nasıl baş edebildiğine yönelik röportajlar yaptılar; hatta alışveriş maceralarını kısa süreli bir reality show gibi yayınladılar.

8
Emma'ya göre Hediyeleri ucuz olanlardan seçiyor ve 300 hediyenin toplamının 1,500 avro tuttuğunu iddia ediyor.
Emmaya göre Hediyeleri ucuz olanlardan seçiyor ve 300 hediyenin toplamının 1,500 avro tuttuğunu iddia ediyor.

Bunu da bir yarışma tadında birkaç televizyon programında kanıtladı aslında.

9
Fakat basının tüm bu ilgisiyle beraber, Emma'ya çocuklarını şımarttığı yönünde yapılan eleştiriler yoğunluk kazandı.

Fakat basının tüm bu ilgisiyle beraber, Emmaya çocuklarını şımarttığı yönünde yapılan eleştiriler yoğunluk kazandı.</p><p>

Emma'nın ilgi çekmek için çocuklarını kullandığı, dolayısıyla çocuklarını istismar ettiği öne sürüldü.

10
Emma bunlara "ben çocuklarımı mutlu etmek için tüm yıl çalışıyorum, onlara sevgimi hediyelerle gösteriyorum, bunda ne gibi bir sorun var?" diyor.

Emma bunlara ben çocuklarımı mutlu etmek için tüm yıl çalışıyorum, onlara sevgimi hediyelerle gösteriyorum, bunda ne gibi bir sorun var? diyor.</p><p>
Noel ağacını sosyal medya üzerinden teşhir edişini de geleneksel biri oluşuyla ve sevgisini göstermesini sevmesiyle açıklıyor.

11
Çocuklarının tek derdi ise bunca hediyeyi sığdıracak yer bulmak!

Çocuklarının tek derdi ise bunca hediyeyi sığdıracak yer bulmak!</p><p>

Kızcağız odasındaki dolapların ve çekmecelerin toplamından daha büyük bir hediye yığını almış. Sonuçta adı üzerinde, "hediye"... Atsan atılmaz, satsan satılmaz...

12
Emma, öyle sert tepkiler gördü ki; Noel'e küseceği sanılıyordu. Fakat bu yıl, geçen seneki hediye miktarını da geçtiğini açıkladı!
Emma, öyle sert tepkiler gördü ki; Noele küseceği sanılıyordu. Fakat bu yıl, geçen seneki hediye miktarını da geçtiğini açıkladı!
Gururlar paylaştığı yeni Noel ağacının altında bu sefer 300'den fazla hediye bulunuyor.

Emma eleştirileri bir miktar bile kafaya takmamış!

13
Kendisini "Noel delisi" olarak tanımlayan Emma'nın yavruları da şimdilik ağacın etrafında dolanıp, hediyelerini merak etmekle meşguller...
Kendisini Noel delisi olarak tanımlayan Emmanın yavruları da şimdilik ağacın etrafında dolanıp, hediyelerini merak etmekle meşguller...

Eğer o paketlerin içinden çorap, fanila, pijama gibi hediyeler çıkarsa yazıklar olsun sana Emma...

14
En azından teşhir etmemesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Emma'nın ona da bir cevabı var...

En azından teşhir etmemesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Emmanın ona da bir cevabı var...</p><p>
Genç kadın "özenerek süslediğim ağacı, güzelce paketlediğim hediyeleri ve en güzel geleneğimiz Noel'i neden gizlemek isteyeyim ki? Gelenekler unutulmamalı!" diyor.

Tüm Hristiyan aleminin kutsal gününü kutluyoruz.

Son Dakika 3 Çocuğu İçin 300 Hediye Alan Anne Tepki Topladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor