3 Günlük Bebeğin Acı Sonu! - Son Dakika

3 Günlük Bebeğin Acı Sonu!

04.10.2010 12:14

1
Konya'da bir otomobilin ambulansla çarpışması sonucu zatüre olduğu için Karaman'dan sevk edilen henüz adı konulmayan 3 günlük erkek bebek öldü, 5'i sağlık görevlisi toplam 9 kişi de yaralandı.

2
Kaza, gece yarısı merkez Karatay İlçesi Fetih Caddesi'ndeki kavşakta meydana geldi. Karaman Karamanoğlu Mehmet Bey Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde dünyaya geldikten sonra zatüre olan 3 günlük erkek bebek tedavi için Konya Faruk Sükan Çocuk ve Doğum Hastanesi'ne sevk edildi.
3
Bebek Karaman'dan Gültekin Öztaş yönetimindeki 70 ER 443 plakalı ambulansla Konya'ya götürüldü. Ancak, ambulans kent girişinde Mahmut Yıldıztekin yönetimindeki 48 SE 078 plakalı otomobille çarpıştı.
4
Çarpışmanın etkisiyle devrilen ambulansta bulunan 3 günlük erkek bebek, babası Ecevit Kocabaş (33), ambulans şoförü Gültekin Öztaş (38), Dr. Hasan Hüseyin Yalçın (30) ve sağlık memurları Makbule Karagöz (30), Alparslan Genç (27), Mehmet Özbayrak (25) ile otomobilde bulunan sürücü Mahmut Yıldıztekin (36), Medeni Büyükova (32), İsmail Erdoğan yaralandı.
5
Yaralılar, ambulanslarla Konya'daki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Konya Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılan 3 günlük bebek yapılan kurtarılamadı.

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika 3 Günlük Bebeğin Acı Sonu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez