3. Köprü Açılışında Geniş Güvenlik Önlemleri Alındı - Son Dakika

3. Köprü Açılışında Geniş Güvenlik Önlemleri Alındı

1
İstanbul Boğazı'nın 3. köprüsü Yavuz Sultan Köprüsü'nün açılışına saatler kala alınan geniş güvenlik önlemleri dikkat çekti. Tören alında ve çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Jandarma atlı birlikleri devriye görevi yaparken, özel harekat polisleri de yüksek noktalara yerleşti.

2
İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'na ait bir helikopter tören alanı üzerinde devriye uçuşlarına başladı.

3
ALANDA UÇAKSAVARLAR GÖREV YAPACAK
ALANDA UÇAKSAVARLAR GÖREV YAPACAK
Üzerlerinde uçaksavar ve ağır makinalı silahların bulunduğu ağır silahlarla donatılmış zırhlı askeri araçlar, bölgeye hakim bir noktaya konuşlandırıldı. Askeri araçlar tören boyunca güvenlik tedbirleri kapsamında görev yapacak.

4
GEMİ TRAFİĞİ DURDURULDU
GEMİ TRAFİĞİ DURDURULDU
Sahil Güvenlik ile donanmaya bağlı gemiler Karadeniz girişinde ve boğazda devriye görevi yapmaya başladı. Boğazdan gemi geçiş trafiği de tören nedeniyle durduruldu.

5
Ayrıca köprüde atlı birlikler de yer alacak.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünyanın gündemindeki fotoğraf! İnsan boyundaki yarasa, sosyal medyayı ikiye böldü Survivor sonrası cinsel ilişki skandalıyla gündeme gelen isim, yarışmadaki aşkına geri döndü Nişanlısıyla sahilde yürüyüş yapan şarkıcı Katy Perry'nin sağ ayağındaki detay şaşkına çevirdi Herkes kendi memleketinde yaşasaydı illerin nüfusu nasıl olurdu? İstanbul'daki sonuç şaşırttı Futbolcu Patrich Schick'in kız kardeşi reklam için soyundu! Yarı çıplak pozu takipçilerini büyüledi