30 yaşındaki Japon oyuncu Haruma Miura evinde ölü bulundu - Son Dakika

30 yaşındaki Japon oyuncu Haruma Miura evinde ölü bulundu

Japon sinema ve televizyon yıldızı Haruma Miura, Tokyo'daki evinde ölü bulundu. Polis olayda intihar şüphesi olması nedeniyle soruşturma başlattı. Genç oyuncunun ölümünden 3 gün önce yaptığı paylaşımda "Bizi izlemeye devam edin" notu ise dikkat çekti.

1
Japon sinema ve televizyon yıldızı Haruma Miura 30 yaşında hayatını kaybetti.

2
Başkent Tokyo'daki evinde ölü bulunan Miura'nın menajeri tarafından bulunduğu öğrenildi. Bulunduğunda hemen hastaneye götürülen Miura'nın evdeyken zaten ölmüş olduğu açıklandı.
3
Tokyo Metropolitan Polisi olayda intihar şüphesi olması nedeniyle soruşturma başladı.

4
7 yaşındayken Agri filmiyle Japon sinemasına ayak basan Miura, Naoko rolüyle 2009'da Mainichi Film Ödülleri'nde ödül almıştı.
5
Birçok Japon tv dizisinde de oynayan Miura'yı zirveye taşıyan rol ise bir manga uyarlaması olan Kimi Ni Todoke oldu.

6
Miura Attack On Titan'da da Eren rolünü oynadı. Son Instagram gönderisini ölümünden 3 gün önce atan Miura yeni dizisinden bahsetmişti.

7
Haruma Miura'nın oynadığı son film Brave: Gunjyo Senki, 2021'de vizyona girecek.
8

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Mauritius halkı okyanusa sızan petrolü temizlemek için saçlarını bağışlıyor YouTuber Mark Rober'ın çılgın deneyi yürekleri ağızlara getirdi! Okyanusa kan döküp köpekbalıklarının arasına daldı Neymar'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı, tanışma hikayeleri hiç şaşırtmadı 55'lik güzel Monica Bellucci yıllara meydan okuyor! Siz bir de kızını görün Dünyanın en tehlikeli örümceği! Tek ısırığı acı çekerek öldürüyor, bir yan etkisi daha var ki akıllara zarar