30 yaşındaki şov yıldızının bikini kazası! Frikik üstüne frikik verdi - Son Dakika

30 yaşındaki şov yıldızının bikini kazası! Frikik üstüne frikik verdi

19.03.2021 15:48

Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez ayrılığının sebebi olarak gösterilen 30 yaşındaki şov yıldızı Madison LeCroy, geçtiğimiz gün Bahamalar'da tatil yaparken görüntülendi. Güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkaran ünlü isim frikik üstüne frikik verdi.

1
30 yaşındaki ünlü yıldız, hakkında çıkan ikinci kadın haberlerini umursamadan Bahamalar'a tatile gitti.
2
Hakkında çıkan iddiaları yalanlayan LeCroy, iki parça bikinisiyle denizin ve güneşin tadını çıkardı.
3
Sürekli açılan bikinisinin üzerini umursamadan denize giren ve göğsünü yağlayan Madison LeCroy, tatil kaçamağının keyfini sürdü.
4
Alex ve Jennifer'in ayrılmasının ana sebebi olarak görülen Madison'un tatilde görüntülenmesi bazı çevrelerce hakkındaki iddialardan kaçmak olarak algılanırken, bazı çevreler ise bu şekilde hiç bir şeyi umursamadığını gösterdiğini belirtti.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika 30 yaşındaki şov yıldızının bikini kazası! Frikik üstüne frikik verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı