300 Kiloluk Bengal Kaplanıyla Aynı Sandalda Mahsur Kaldı. - Son Dakika

300 Kiloluk Bengal Kaplanıyla Aynı Sandalda Mahsur Kaldı.

7 yıl önce

Ang Lee'nin sinema şaheseri Life of Pi ikinci Nuh Tufanı.

1
Ang Lee'nin 3D olarak çektiği ve ona En İyi Yönetmen Oscarını kazandıran sinema şaheseri Life of Pi/ Pi'nin Yaşamı filmi Hz. Nuh'un Tufanına benziyor.
2
Hindistan'dan Kanada'ya giden bir yük gemisi, içindeki hemen hemen tüm canlılarla birlikte trajik şekilde batar. Bir can kurtaran filikası, uçsuz bucaksız vahşi Pasifik Okyanusu'nun ortasında yapayalnız kalır.
3
Sandalın hayatta kalmayı başarabilen mürettebatı ise bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan, Richard Parker adında üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ve Pi adlı 16 yaşında Hintli bir çocuktan oluşmaktadır.
4
Pi'nin hayvanat bahçesi işleten ve hayvanlarıyla göç yoluna koyulan ailesi, batan gemide yaşamını kaybetmiştir.
5
Pi, kurtuluş yok gibi görünen bu okyanusta zayıf bir sandalda yanındaki hayvanlarla birlikte hayatta kalma savaşı verir ve keskin zekası ve zooloji bilgisiyle besin zincirine kurban gitmez.
6
Zebra orangutan ve sırtlan birbirlerini yedikten sonra; Pi, 300 kiloluk bir Bengal Kaplanı ile teknede baş başa kalmıştır.
7
Dev kaplana yem olmamak için hayvanla anlaşmanın ve yakınlaşmanın yollarını bulur.
8
Sıra dışı yolculuk sona ermeden büyülü bir adaya varacaktır.
9
10

Haber Yayın Tarihi: 13.05.2013 10:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doğasıyla büyüleyen Sicilya adası mafya tarihi ile ürkütüyor 5 bin yıllık keşif! Dünyanın en eski kılıcı Malatya kökenli çıktı! Analar ağladı, gökyüzü ağladı! Şehitlerimiz sonsuzluğa uğurlanıyor Gören telefona sarıldı! Aç kalan dağ keçileri sürü halinde şehre indiler Karşılarına çıkmak istemezsiniz! İşte ülkelerin en korkulan özel birlikleri