Son Dakika Haberleri: 31 Yaşındaki Anne Günde 6 Litreden Fazla Süt Sağıyor

31 Yaşındaki Anne Günde 6 Litreden Fazla Süt Sağıyor

2 yıl önce

Florida'da yaşayan 31 yaşındaki Kate Kachman'da 'hiperlaktasyon sendromu' var. Anne sütünün ortalama miktarından dört kat fazla süt üreten Kate, günde 6 litreden fazla süt sağıyor...

1
Hiper-laktasyon yüzünden vücudu günde 6 litre süt üretiyor. Bu sendrom dolayısıyla dört aylık Keith'in annesi Kachman, oğlunun ihtiyacı kadar olan sütü ayırıyor geri kalanını ise paketleyip sütü gelmeyen annelere ve süt bankasına bağışlıyor.

2
Her beş dakikada bir süt sağan kadın, ''Sütüm çok fazla. İş yerinde, otoparklarda, toplantı aralarında kısacası her yerde süt sağıyorum. Neyse ki çok anlayışlı patronlara sahibim. Ancak trafikte süt sağmam biraz komik görünüyor. Ne yapabilirim. Süt gelmeyi bırakmıyor'' diye konuşuyor.

3
Bebeğini 18 aydan sonra emzirmeyi düşünmediğini söyleyen Kate, sütünü ise bağışlamayı sürdüreceğini ifade etti.

4
Hiperlaktasyon sendromu, annenin bebeğinin ihtiyacı olandan daha fazla süt ürettiği nadir bir durumdur. Annenin bu durumda meme iltihabı ve meme kanallarında sorun yaşayabilir.

5
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 25.01.2018 08:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi! Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor!