32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı - Son Dakika

32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı

18.02.2020 13:41

Kansere yakalandıktan sonra dövme bağımlısı olan ve tüm bedenini siyaha boyatan 32 yaşındaki Adam Curlykale, estetik zevkine uymadığı için erkeklik organını aldırdı.

1
Sıradan bir hayatı olan Adam Curlykale kanser olduğunu öğrendikten sonra hem yaşam tarzı hem de vücudu değişti. Hastalığın etkisiyle bedenini değiştirmeye başlayan Curlykale'nin estetik takıntısı ciddi boyutlara ulaştı. Genç adam erkeklik organından bile rahatsız oldu.
2
Rusya'nın Kaliningrad kentinde yaşayan 32 yaşındaki Adam Curlykale'nın bedeninin yüzde 90'ı siyah mürekkeple boyalı. Adam Curlykale, siyahi bedeninde estetik durmadığı gerekçesiyle üreme organını da aldırdı.
3
Kanser teşhisi konduktan sonra bedenine çok sayıda dövme yaptırmaya başlayan Adam Curlykale'nin albinizm sorunu da vardı ve solgun renkli teni sebebiyle kendisini kötü hissediyordu.
4
Bedeninin yüzde 90'ını dövme ile boyayan Adam Curlykale, cinsel organının görünüşünü kötüleştirdiğine karar verdi ve son derece uçuk bir ameliyat için bıçak altına yattı.
5
Her şey kanser teşhisi ile başladı
Her şey kanser teşhisi ile başladı
Geçirdiği operasyonla cinsel organı, testisleri ve göğüs ucu alınan Adam Curlykale, hayranları için sosyal medyada operasyon sonrası görüntülerini de paylaştı.

6
2017 yılında Polonya'da yayınlanan Second Face adlı bir programda ünlenen Adam Curlykale, kanser sebebiyle oluşan lekeleri ortadan kaldırmak için bedenine dövme yaptırmaya başladı.

7
Kanserle mücadelesinde başarılı olan Adam Curlykale'nin bağışıklık sistemi zayıfladı ve cildi çok daha solgun görünmeye başladı. Bu durum, Adam'ın moralini bozuyordu.

8
Daha sonra albinizm teşhisi de konulan Adam, bedenine dövmeler yaptırmaya başladı ve sonuçları gördükçe dövme tutkunu haline geldi.

9
Her zaman farklı olduğunun bilincinde olduğunu söyleyen Adam, en sevdiği rengin gri ve tonları olduğunu ve bu sebeple bedenini grafit rengine boyadığını belirtiyor.

10
Adam'ın, vücudunun dövme yapılmamış yüzde 10'luk kısmı içinse bazı planları var. Adam, abartılu tutkusunu şu şekilde açıklıyor:
11
"Kendi dövmelerimi tasarlıyorum çünkü bu benim bedenim. Kendime özel bir bakış açım var ve bunu adım adım gerçekleştiriyorum. Hayat çok kısa, bu sebeple yarın ne olacağını düşünmeyi bıraktım. Hayat bir gündür, o da bugündür.
12
32 yaşındaki Adam Curlykale'nin önceki hali...
13
14
15

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı - Son Dakika


Advertisement