33 yaşındaki playboy yıldızı Ashley Mattingly, not bıraktıktan sonra intihar etti - Son Dakika

33 yaşındaki playboy yıldızı Ashley Mattingly, not bıraktıktan sonra intihar etti

Alkol ve madde bağımlılığı ile mücadele eden playboy yıldızı Ashley Mattingly, evinde ölü bulundu. Modelin not bıraktıktan sonra canına kıydığı ileri sürüldü.

1
ABD'nin Teksas eyaletinin Austin şehrinde yaşayan model Ashley Mattingly, polis tarafından 16 nisanda cansız halde bulundu.

2
People dergisine konuşan modelin kız kardeşi Christy Deweese ve ikiz erkek kardeşi Billy, Mattingly'nin görünüşe göre intihar ettiğini ve arkasında bir not bıraktığını belirtti.
3
Aile yaptığı açıklamada, "Perşembe gecesi geç saatlerde pek çok kişinin dikkatini çeken bir kişiliğe sahip sevgili kız kardeşimizin hayatına son verdiğinin düşünüldüğünü öğrendik. Ashley birkaç yıl önce evine kapanmıştı ve Austin'de yaşıyordu. Ashley'nin alkol ve madde bağımlılığıyla mücadele ettiği sır olmayabilir fakat o iyileşmek istiyordu ve bunun için çabalıyordu" ifadelerini kullandı.
4
Modelin kardeşlerine göre, Mart 2011'de Playboy güzeli olarak tanınan kız kardeşleri, sağlık durumunu kontrol etmesi için bir arkadaşının polisi aramasının ardından evinde ölü bulundu.
5
2011'de playboy güzeli seçilen Ashley Mattingly, daha sonra bir dizi talihsizlikler yaşadı.
6
2012 yılında, eski erkek arkadaşı eski Prison Break yıldızı Lane Garrison tarafından Beverly Hills'teki evinde şiddet gördü.
7
Daha sonra alkol ve uyuşturunun pençesine yakalanan model son üç yıl evinden çıkmadı.
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 02.05.2020 12:13

Son Dakika 33 yaşındaki playboy yıldızı Ashley Mattingly, not bıraktıktan sonra intihar etti - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor