35 yaşındaki evli öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisiyle boş bir arazide cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika

35 yaşındaki evli öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisiyle boş bir arazide cinsel ilişkiye girdi

03.09.2020 09:09

İngiltere'de 35 yaşındaki evli öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisini boş bir araziye götürüp arabada cinsel ilişkiye girdi. Öğrencisine çıplak fotoğraflar attığı ortaya çıkan öğretmen olay sonrası tutuklandı.

1
İngiltere'de 35 yaşındaki evli öğretmen Kandice Barber'in 15 yaşındaki öğrencisine yolladığı çıplak fotoğrafların okuldaki öğrenciler arasında dolanmasından sonra öğretmen ve öğrenci arasındaki ilişki ortaya çıktı.

2
Öğretmenin öğrencisi ile bir spor ödülü organizasyonu sonrası ilişki yaşamaya başladığı ve öğrencisine "Senden hamile olabilirim" mesajları attığı ortaya çıktı.
3
Organizasyon sonrası öğretmen öğrencisinden kendisine telefonunu vermesini istedi. Öğrencisi telefonu verince öğretmen öğrencisini Snapchat üzerinden ekledi ve öğrencisine mesajlar atmaya başladı.
4
Kandice Barber, öğrencisine banyo yapacağını söyleyip banyoda çektiği fotoğrafları öğrencisine yolladıktan sonra öğrencisine kendisi ile buluşup buluşmak istemediğini sordu.
5
Öğrenci öğretmenin teklifini kabul edince, öğretmen sabaha karşı öğrencisini evinden alıp boş bir araziye götürüp arabada ilişkiye girdi.
6
Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen öğretmen tutuklanırken çalıştığı okuldan atıldı. Ayrıca öğretmenin ölü olarak doğurduğu çocuğunun babası kocası olduğu ortaya çıktı.

Son Dakika 35 yaşındaki evli öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisiyle boş bir arazide cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (36)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu