36 yaşındaki kadın, annesinin boğazını kesip beynini kafatasından çıkardı - Son Dakika

36 yaşındaki kadın, annesinin boğazını kesip beynini kafatasından çıkardı

08.03.2020 14:26

36 yaşındaki kadın, öldüresiye dövdüğü 73 yaşındaki annesinin bıçak ve makasla kafasını kesti. Cani kadın, sonra da yaşlı kadının beynini kafatasından çıkardı.

1
Kan donduran olay İngiltere'nin Ashington kentinde meydana geldi. 36 yaşındaki Odessa Carey, kendisiyle aynı isimde olan 73 yaşındaki annesi Odessa'yı vahşice öldürmekle suçlanıyor.

2
Görgü tanıkları yaşadıkları şoku duruşmada anlatırken, mahkeme salonu buz kesti. Cani kadının arkadaşı John Murray, Odessa'nın evinin bahçesine geldiğini ve elindeki çantadan annesinin kesilmiş başını çıkardığını anlattı.
3
Geçen yılın nisan ayında gerçekleşen olayda, Odessa'nın annesini öldüresiye dövdükten sonra bıçak ve makas kullanarak yaşlı kadının kafasını kesti.
4
Odessa'nın, annesinin kafasını kestikten sonra kadının beynini de çıkardığı iddia edildi.

5
Newcastle Mahkemesi'nde görülen davada, dün tanıklık yapan John Murray'nin ifadesi tam anlamıyla kan dondurdu.
6
Aile dostu olan Odessa'yı evinin bahçesinde otururken bulduğunu söyleyen adam, kadının ellerinden ve kollarından kan damladığını söyledi.

7
Yaşadığı dehşetle olayları anlatan adam, Odessa'nın yanında mavi bir çanta olduğunu söyledi. Savcılık, Murray'ye Odessa'nın çantayı açıp açmadığını sordu.
8
Sesi titreyen adam, Odessa'nın çantayı açtığını, içinden bir havlu ve 73 yaşındaki annenin kafasının çıktığını söyledi.

9
John Murray, Odessa'nın kesilmiş kafayı çantadan dikkatlice çıkardığını, daha sonra gülümseyerek alnından öptüğünü ve yine dikkatli bir şekilde çantaya geri koyduğunu söyledi.
10
Polis ekipleri, 73 yaşındaki Odessa Carey'nin başsız cesedini evinde yatakta buldu. Zavallı kadının beyni de yastığın üzerindeydi. Mahkeme ileri bir tarihte devam etmek üzere ertelendi.

Son Dakika 36 yaşındaki kadın, annesinin boğazını kesip beynini kafatasından çıkardı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement