''3700 yılından geldim'' diyen zaman yolcusunun kanıtı pes dedirtti! - Son Dakika

''3700 yılından geldim'' diyen zaman yolcusunun kanıtı pes dedirtti!

21.12.2019 12:29

3700 yılından geldiğini iddia eden zaman yolcusu, kanıt olarak yanında getirdiği robot tilki parçasını göstererek herkesi şaşırttı.

1
ApexTV isimli sayfada yayınlanan bir videoda isminin Mike olduğunu söyleyen bir kişi, zaman yolculuğu yaptığını ileri sürdü. Fransa'da doğduğunu ve 14 yaşına kadar orada yaşadığını fakat aslen Yunan olduğunu söyleyen Mike, o tarihten sonra Kanada'ya taşındıklarını belirtti.
2
Kanada'ya taşındıktan sonra bilime merakının arttığını belirten Mike, 18 yaşındayken ülkedeki Ulusal Güvenlik Laboratuvarı'nda işe girdiğini ve burada birçok gizli operasyonlarda çalıştığını söyledi. Bu operasyonlar ise yeni askeri aletler, yenilikçi kıyafetler ve zaman makineleriydi.
3
Zaman makinesinden bahseden Mike, 1 yıl önce zaman makinesiyle deneyler gerçekleştirdiklerini, birçok kişiyi gruplar halinde ya da tek olarak geleceğe gönderdiklerini iddia etti.
4
Kendisinin de ayrıca bu gruplardan birinde bulunduğunu söyleyen Mike, ana hedeflerinin 3700 yılı olduğunu ama rastgele yıllara gittiklerini belirtti. 3000 yılından sonra insanlığın yerini robotların, yapay zekaların ve yazılımların alacağını ileri süren Mike, petrolün işe yaramayacağını ve para etmeyeceğini söyledi.
5
Mike, her şeyin güneşten elde edilen elektrikle çalıştığını, arabaların güneş panelleriyle kaplı olduğunu iddia etti.
6
Mike'ın iddialarına göre, bu robotların bazıları sadece makine, bazıları yazılım, bazıları ise bireysel yapay zeka işletim sistemine sahipler. En büyük robot çiftliğinin ABD'de olduğunu belirten Mike, 3600 yılında ise her şeyin değiştiğini belirtti.
7
Dünyadaki robot miktarının 3 milyondan 4 milyona çıktığını söyleyen Mike, robotların gerçek insana benzeyeceklerini de iddia etti. Robotların kafelerde, otellerde ve restoranlarda çalıştığını kaydetti.
8
3700 yılına gelindiğinde ise insanlar ile robotların arasında savaş başlayacağını ileri sürdü. 20 Eylül 3700 yılında dünyadaki tüm robotların savaş başlatacağını iddia eden zaman yolcusu yüzde 30'un üzerinde insanın yok olacağını ileri sürdü.

9
Mike, iddialarını güçlendirmek için robot vücudundan alınmış bir parça getirdiğini de söyledi. Gelecekten getirdiği parçayı, kendi elleriyle öldürdüğü bir robot tilkiden aldığını öne süren Mike, bunu kameralara gösterdi.
10
Mike, ayrıca tilkilerin inanılmaz hızlı olduğunu, çok yüksekten zıpladığını, onları devre dışı bırakmanın çok zor olduğunu ileri sürdü.
11

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika ''3700 yılından geldim'' diyen zaman yolcusunun kanıtı pes dedirtti! - Son Dakika


Advertisement