Son Dakika Haberleri: 4 Çocuğunun Annesini Bıçakladı

4 Çocuğunun Annesini Bıçakladı

9 yıl önce

1
Kentte 12 yıl önce, evli ve 1 çocuk babasıyken, nikahsız eşinden ayrı yaşaması nedeniyle, H.Ç.'yi kaçırıp, bu kez onunla yaşamaya başlayan seyyar satıcı Faruk Keskinkılıç'ın, bu beraberliğinden 3'ü kız, 4 çocuğu daha oldu. Çift, bir süre önce, Hatice Çarık'ın eşini aldattığı iddiasıyla sık tartışmaya başladı.
2
25 Ocak salı akşamı, kıskançlık nedeniyle H.Ç. ile yeniden tartışan Faruk Keskinkılıç, mutfaktan aldığı bıçakla birlikte yaşadığı kadını 20 yerinden bıçakladı, komşularını "H. yaralı, hastaneye götürün" diye uyardıktan sonra da kaçtı. Polisin kısa sürede yakaladığı Keskinkılıç, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
3
Keskinkılıç, adliyedeki ifadesinde Çarık'ın kendisini aldattığını, bu nedenle birkaç kez uyardığını belirterek, "Hatta araya başkalarını koyup, birlikte olduğu Yılmaz adlı şahıstan ayrılması konusunda uyardım. Bu olaydan sonra eve gittiğimde Yılmaz'ın fotoğrafının üzerine ismini yazdığını, boynuna taktığı kolyede 'Y' harfini olduğunu görünce dayanamadım. Bir anda kendimi kaybettim. Mutfaktan aldığım bıçakla kendisini bıçakladım" dedi.
4
Çiftin 3-7 yaşlarındaki 4 çocuğu Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından koruma altına alındı. Polis, şüphelinin iddia ettiği üzerinde 'Y' harfi bulunan kolyeye ise ulaşamadı. Hastanede tedavisi süren H.Ç. ise, suçlamaları reddederek, "Şiddetli geçimsizlik yaşıyorduk. Bazı olaylarımız oldu. Onun üzerine beni bıçakladı. Namus meselesi yok" demişti.
5Haber Yayın Tarihi: 31.01.2011 01:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!