4 Dakikalık Kraliçe, Katıldığı Davette Nefes Kesti - Son Dakika

4 Dakikalık Kraliçe, Katıldığı Davette Nefes Kesti

1
İki yıl önce yanlışlıkla Kainat Güzeli ilan edildikten sonra dikkat çeken 2014 Kolombiya Güzeli Ariadna Gutierrez katıldığı galada başrol oyuncularından bile rol çaldı.

2
23 yaşındaki Gutierrez, xXx: The Return Of Xander Cage adlı filmin Los Angeles'taki Chinise Theater'da yapılan galasının konuklarındandı.

3
Gala için derin yırtmaçlı kırmızı bir kıyafet tercih eden Ariadna Gutierrez, bütün bakışları da üzerinde topladı.

4
Bir ara elbisesinin yırtmacıyla ilgili bir sorun yaşayan Gutierrez, yine de daha kötü bir sürprizle karşılaşmadan kırmızı halı geçişini tamamladı.

5
2014 yılında Kolombiya Güzeli olarak taç giyen Ariadna Gutierrez, bir yıl sonra ülkesini Miss Universe (Kainat Güzeli) yarışmasında temsil etti.

6
O yarışmanın da iddialı adayları arasında yer alan Gutierrez finale kaldı. Sonuçlar açıklanırken Kainat Güzeli olarak adı anons edildi.

7
Ancak dört dakika sonra yanlış anons yapıldığı belirtilerek Gutierrez'in tacı da unvanı da Filipinler Güzeli'ne verildi.

8
Genç kadın bu durumun kendisi açısından küçük düşürücü olduğunu söylemişti.

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2017 10:53

Son Dakika 4 Dakikalık Kraliçe, Katıldığı Davette Nefes Kesti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi