4 yaşında dünyanın en güzel kızı seçilmişti, bakın şimdi nasıl gözüküyor! - Son Dakika

4 yaşında dünyanın en güzel kızı seçilmişti, bakın şimdi nasıl gözüküyor!

14.09.2019 10:20

Henüz 4 yaşındayken şöhrete kavuşan Fransız model Thylane Lena-Rose Blondeau, artık 18 yaşında...

1
Véronika Loubry ve Patrick Blondeau çiftinin 5 Nisan 2001 tarihinde dünyaya gelen kızı Thylane Lena-Rose Blondeau, 4 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçildi. Aynı zamanda 4 yaşında mankenlik kariyerine Jean Paul Gaultier'in pistinde yürüyerek başladı.
2
İlk fotoğraf çekimini 7 yaşında ünlü fotoğrafçı Dani Brubaker yapmıştı. 2017'nin En Güzel 100 Yüzü listesinde 2. sırada yer almıştı.
3
4
Fransız model, şimdi 18 yaşında. Jean Paul Gaultier , Dolce & Gabbana ve Tommy Hilfiger gibi önemli markaların reklam yüzü.
5
6
Bir yandan giyim firmasının koleksiyonu için çalışan bir yandan da modellik çalışmalarını sürdüren 18 yaşındaki Thylane Blondeau'nun Instagram'da 3,1milyon takipçisi var.

7
8
9
Çocuk model olarak tanınan güzelin şimdilerde kendine ait tekstil markası bile var.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika 4 yaşında dünyanın en güzel kızı seçilmişti, bakın şimdi nasıl gözüküyor! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • audi: füfnickler dediki bana: bu kız yapay suratlı rober rus tümayın kızı ismide doğa. cengizler bile seni terk etti dediler. isa yı sağacaklar dünyanın sonunda alien oluklar kılık değiştirikler dediler. ve siyanür içtiler. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler