40 yaşındaki kadın,'Çok ateşlisin' deyip çıplak fotoğraflarını gönderen 53 yaşındaki patronunu yaptığına pişman etti - Son Dakika

40 yaşındaki kadın,'Çok ateşlisin' deyip çıplak fotoğraflarını gönderen 53 yaşındaki patronunu yaptığına pişman etti

10.03.2020 14:02

İngiltere'de karayollarında çalışan kadın, 'Çok ateşlisin' deyip çıplak fotoğraflarını gönderen 53 yaşındaki patronuna açtığı cinsel taciz davasını kazandı. Mahkeme kadın çalışana 74 bin sterlin (yaklaşık 600 bin lira) ödenmesini hükmetti.

1
40 yaşındaki Kim Beaney, birlikte çalıştığı 53 yaşındaki patronu Grant Bosence'in tacizlerine maruz kaldı. Bosence, iki çocuk annesi Kim'e, facebook'tan ve telefondan olmak üzere toplam 2 bin 500 tane mesaj attı.
2
Grant Bosence, Kim Beaney'yi iki ay boyunca mesaj yağmuruna tuttu. Grant, mesajlardan birinde "Bir akşam yemeğinin, cinselliğin yerini tutabileceğini" yazdı.
3
Pişkin patron, kendisiyle bir şey yaşamayacağını ve iş dışında görüşmeyeceğini net bir şekilde ifade eden Kim'e yarı çıplak fotoğraflarını da gönderdi.
4
Kim, iki ayın sonunda artık tacizlere dayanamayarak Highways England şirketi, patronu Bosence ve bir şirket çalışanını daha mahkemeye verdi.
5
Cinsel taciz suçlamasıyla dava açan Kim, davayı kazandı ve mahkeme bekar anneye 74 bin sterlin (yaklaşık 600 bin lira) ödenmesini hükmetti.
6
Kim, yaptığı açıklamada "Bu işi aileme gereksinimlerini temin etmemi sağlayacak ve gelecek vadeden yeni bir kariyer adımı olarak gördüm. Onun yerine aylarca tacize maruz kaldım" dedi ve ekledi:

7
"İşimi kaybetme korkusuyla onunla konuşmaya devam etmekten başka seçeneğim olmadığını hissettim. Bana şirketteki en yetkili kişi olduğunu, personeli işe almaktan ve kovmaktan sorumlu olduğunu söyledi."
8
Bosence, 2017 yılının şubat ayında iş görüşmesine gelen kadınla aynı gün içinde iletişime geçmiş. Kim, bir erkekle beraber olmak değil iş istediğini tekrar tekrar söylemesine rağmen patronu tarafından taciz edilmiş.
9
Bosence'ın Kim'e "güzel, seksi ve ateşli" diye hitap ettiği mesajlar, mahkemede delil olarak sunuldu.
10
Bosence, mahkemedeki ifadesinde, Kim'e attığı mesajlarda ya da gönderdiği yarı çıplak fotoğraflarda yanlış bir şey olmadığını ileri sürdü.
11

Son Dakika 40 yaşındaki kadın,'Çok ateşlisin' deyip çıplak fotoğraflarını gönderen 53 yaşındaki patronunu yaptığına pişman etti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
  • Saykolojist: Çok böyle kadın var, işini eşini kaybetmemek için susuyor. Kadınlar sustukları için saplantılı ve sapık erkekler tarafından sözlü ve yazılı tacize uğramaya devam ediyor. Ahlak kuralları sadece kadınlar için değildir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • erol: Çok böyle kadın var seni baştan çıkarır senle sanal sex yapar senin yazdıklarıla oranı buranı çekip kadına gönderdiğin an sana tazminat davası açıp kanını emer burdan internet şovelyelerine duyurulur gelmeyin böyle tuzaklara her nette tanıştığına görmediğini oranı buranı çekip atma veya saçma sapan sohbete girme Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • TamTam: Çok haklısın kardeşim, istanbul sözleşmesi de onlardan yana, birşey ispatlamak zorunda da değiller. Arslanı kediye boğdurmak buna denir. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement