40 yaşındaki televizyon yıldızı Kelly Brook, lavantaların içinde yarı çıplak masaj yaptırdı - Son Dakika

40 yaşındaki televizyon yıldızı Kelly Brook, lavantaların içinde yarı çıplak masaj yaptırdı

09.06.2020 09:55

40 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve manken Kelly Brook, Instagram hesabından lavanta tarlasında çıplak bir şekilde kendisine yağlı mesaj yaptırdığı videoyu paylaştı. Ünlü isim, taze lavantanın güzelliğe ve sağlığa olan etkilerini anlatarak takipçilerine de masaj tavsiyesinde bulundu.

1
Ünlü televizyon yıldızı Kelly Brook, masaj anlayaşını bir üst seviyeye taşıdı ve lavantaların içinde yarı çıplak şekilde masaj yaptırdı.

2
Kelly, takipçilerine fotoğrafı koronavirüs nedeniyle sosyal mesafe kuralı uygulanmadan önce çektiğini söyledi.

3
Taze lavantanın faydaları hakkında açıklamalarda bulunan Kelly, lavanta bahçesinde mesaj yapmanın yoğun iş programından kaynaklı stresi yok ettiğini ve insanı rahatlattığını söyledi.

4
Kelly, takipçilerine lavanta yağı satın aldıktan sonra lavanta bahçesine gelip mesaj yaptırabilirsiniz dedi.
5
Ünlü isim "Size yalan söylemeyeceğim kendi bahçemi seviyorum ama burada mesaj yaptırmayı daha çok seviyorum" dedi.
6
Kelly, kısa süre önce yaptığı açıklamada, otuzlu yaşlarda ahlaksız, kırklı yaşlarda haylaz olduğunu ama kırklı yaşlarda uygun bir kişi olacağını söyledi.
7
Kelly, insanın yaşı kaç olursa olsun kendisine bakmasının önemli olduğunu kendine bakan insanın hep genç hissedeceğini söyledi.
8
9
10
11
12

Son Dakika 40 yaşındaki televizyon yıldızı Kelly Brook, lavantaların içinde yarı çıplak masaj yaptırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement