40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici - Son Dakika

40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici

2 gün saçınızı yıkamazsanız rahatsız mı oluyorsunuz? Sıkı durun çünkü haberimizin kahramanı 63 yaşındaki Dev Sakal Tuddu, saçını 40 yıldır ne yıkıyor ne de kesiyor...

1
Hindistan'ın doğusundaki Bihar Eyaleti'nin Munger semtinden 63 yaşındaki Dev Sakal Tuddu'nun saçı 1.8 metre. İnanması güç ama Tuddu, saçını 40 yıldır yıkamıyor.
2
Dev Sakal Tuddu'nun iddiasına göre, 40 yıl önce rüyasında Tanrı ona seslendi ve bir daha asla saçlarını kesme ve yıkama dedi.
3
Dev Sakal Tuddu'nun komşuları, onu kutsal bir adam olarak görüyor ve ona saygı duyuyor.

4
Dev Sakal Tuddu, 31 yıl boyunca orman departmanında çalıştı ve şimdi eşi Rupiya, 6 çocuğu ve yedi torunu ile birlikte yaşıyor.
5
Tuddu için birçok kişi tanışmaya ve fotoğraf çekmeye geliyor.

Haber Yayın Tarihi: 19.07.2019 11:53

Son Dakika 40 yıldır saçını ne yıkıyor ne de kesiyor! Sebebi şoke edici - Son Dakika

YORUMLAR (35)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor Arkadaşı tarafından 120 km hızla giden araçtan itilen genç kadın bebeğini kaybetti Görüntüsü bile ürkütüyor! Türkiye'nin ve dünyanın en tehlikeli yolu heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı