Son Dakika Haberleri: 41'lik Kadın Öğretmenin, 17 Yaşındaki Kız Öğrencisiyle Skandal İlişkisi Olay Yarattı

41'lik Kadın Öğretmenin, 17 Yaşındaki Kız Öğrencisiyle Skandal İlişkisi Olay Yarattı

2 yıl önce

Rusya'da 41 yaşındaki kadın öğretmenin, 18 yaşındaki kız öğrencisiyle 1 sene evvel yaşadığı ilişkinin skandal fotoğrafları ortaya çıktı...

1
Rusya'nın saygın öğretmenlerinden biri olan 41 yaşındaki Irina Ibragimkhalimova'nın, 18 yaşındaki yıldız öğrencisi Valeria Fedorova ile ilişki yaşadığını gösteren skandal fotoğraflar internete sızdırıldı.

2
Ayrıca çift arasında geçen cinsel içerikli mesajlar da yayınlandı. Polis, olayın soruşturulduğunu ve öğretmenin suçlu bulunması halinde reşit olmayan bir kişi ile ilişkiye girme suçundan ceza alabileceğini söyledi.

3
Çalışkanlığından dolayı yetkililker tarafından, Rusya'nın en iyi üniversitelerinin yolunu açaçak altın madalya verilmesi planlanan öğrenci ise öğretmen ile ilişki yaşamadığını ve fotoğrafların photoshop olduğunu iddia etti.

4
5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 30.03.2018 04:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağdı Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor