41 Yıl Ormanda Yaşayan Adamın İlginç Hayatından 12 Kare - Son Dakika

41 Yıl Ormanda Yaşayan Adamın İlginç Hayatından 12 Kare

08.12.2016 08:35

1

Vietnam Savaşı sırasında eşi ve iki çocuğunu kaybeden baba, 41 yıl boyunca oğluyla beraber ormanda yaşadı. 3 yıl önce bulunan baba ve oğul bugün bir köy evinde yaşamlarını sürdürüyor.

2
Vietnam Savaşı'ndan kaçan babasının 2 yaşında ormana götürdüğü Ho Van Lang, 41 yıl ormanda yaşadıktan sonra eski evini ziyaret etti. Lang, babasıyla beraber 2013 yılında avcılar tarafından bulunmuştu.

3

Üç yıldır küçük bir köy evinde babasıyla birlikte kalan Ho Van Lang, fotoğrafçı Alvaro Cerezo'yla beraber ormana döndü.

4

Ho Van Lang'ın 85 yaşındaki babası Ho Van Thanh, Vietnam'da normal bir hayat yaşarken, eşi ve iki oğlunu mayın patlaması sonucu kaybedince 2 yaşındaki oğlunu alarak ormana gitmiş ve insanlarla bir daha iletişim kurmamış.

5

Baba-oğul ormanda tam bir ‘survivor' hayatı sürmüş, hem de 41 yıl boyunca.

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika 41 Yıl Ormanda Yaşayan Adamın İlginç Hayatından 12 Kare - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden