Son Dakika Haberleri: 42 Yaşında, 2 Çocuk Annesi ama Genç Kızlara Taş Çıkartıyor!

42 Yaşında, 2 Çocuk Annesi ama Genç Kızlara Taş Çıkartıyor!

2 yıl önce

Avustralya'nın Melbourne şehrinde yaşayan 42 yaşındaki öğretmen Joanne Peters'in müthiş değişime her kadına ilham olacak cinsten...

1
Joanne Peters, 9 ve 11 yaşındaki iki çocuğunun doğumundan sonra kilo aldı.

2
Joanna, aktif bir yaşam tarzına sahip değildi. Kiloları ve sadece çocuklarla ilgilenmesi artık onu depresyona sokuyordu. Bir arkadaşının kilo verme yolculuğu ona ilham oldu ve onu gördükten sonra hayatında değişiklik yapmak için kollarını sıvadı.

3
Sağlıklı beslenme ve sporla kısa sürede 10 kilo vererek vücudunu bambaşka bir şekle sokan Joanne, bu başarısını tüm kadınlara göstermek istedi. Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarla; çocuk sahibi olan kadınlara eski vücutlarını kazanmalarının imkansız olmadığını kanıtlıyor.

4
Büyük değişimini sürekli paylaşarak hayranlarını motive eden Joanne'nin Instagram sayfasında ise 122 bin takipçisi bulunuyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 05.04.2018 09:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor! Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü