43 yaşındaki öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisinden otel randevusu isterken yakalandı! - Son Dakika

43 yaşındaki öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisinden otel randevusu isterken yakalandı!

26.07.2019 16:59

İngiltere'de 43 yaşındaki lise öğretmeni Lydia Beattie-Milligan, 15 yaşındaki öğrencisine, otel odasında cinsel ilişki teklifi yaparken yakalandı.

1
İngiltere Liverpool'da, 43 yaşındaki lise öğretmeni Lydia Beattie-Milligan, uygunsuz mesajlar attığı 15 yaşındaki erkek öğrencisi ile otelde cinsel ilişkiye girmeyi planlarken yakalandı.
2
Bir çocuk annesi evli öğretmen, mahkemede duygusal problemler yaşadığı bir süreçten geçtiğini ve kendisi gibi psikolojik sorunu olan öğrencisine yardım ettiğini söyledi. Savcı, öğretmenin öğrencisi ile öpüştüğünü ve bunun devamını getirmek için otelde bir oda tutmayı planladığını, öğrenciye atılan mesajlar ile kanıtladı.
3
Öğretmenin cinsel içerikli mesajlar attığı 15 yaşındaki öğrenci, mesajları bir büyüğüne gösterince, mesajı gösterdiği kişi, öğretmeni polise ihbar etti. Olaydan sonra işinden olan öğretmenin siciline 'Cinsel Tacizci' ibaresi yazıldı. Tutuksuz yargılanan öğretmen, suçlu bulunması durumunda hapse girebilir.
4
İşte o mesajlardan birkaçı:
İşte o mesajlardan birkaçı:
Öğretmen: ''Doğru olmayan hislere sahibim belki ama bu elimde değil''
5
Öğretmen: ''Sen harikasın. Uyuyamıyorum ve yemek yiyemiyorum.''
6
Mesajlarda öğretmenin, ''Seni önemsiyorum'' mesajına, öğrencisi, ''Ben de seni önemsiyorum, bu beni sevdiğin anlamına mı geliyor?'' yanıtını veriyor. Öğretmenin ise, ''Aman Tanrım! Seni düşünmeden edemiyorum ama bunun yanlış olduğunu biliyorum, kafamı kurcalıyorsun!'' yazdığı görülüyor.

Son Dakika 43 yaşındaki öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisinden otel randevusu isterken yakalandı! - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular