44'lük Modelin Güzellik Sırrı: 12 Dakikalık Mucize Duş - Son Dakika

44'lük Modelin Güzellik Sırrı: 12 Dakikalık Mucize Duş

20.11.2018 11:28

Mükemmel seviyede genç görünmesiyle bilinen 44 yaşındaki Abigail O'Neill, yıllara kafa tutan görünüşünün 12 dakikalık mucize duş sayesinde olduğunu söylüyor. Sık sık güzellik sırlarını paylaşan ve hala modelliğe devam eden Abigail, güzellik sırlarıyla birçok kadına ışık tutuyor.

1
İşte Abigail O'Neill'ın 12 dakikalık mucize duşu...
2
Parmak ısırtacak kadar fit bir vücut, pürüzsüz bir ten ve 44 yaşında bir insana göre bir tek kırışıklığın olmaması Avustralyalı model Abigail O'Neill'i mükemmel kılıyor.
3
Sosyal medyada ciddi bir takipçi kitlesi olan Abigail, sık sık genç görünmesinin sırlarını takipçileri ile paylaşıyor.
4
Son olarak Abigail, ''Tabii ki genlerimin de bunda etkisi var ama yıllardır takip ettiğim güzellik rutinimi sadece 12 dakikalık mucize duşa bağlıyorum'' diye konuştu.
5
44 yaşındaki model ciltini diri tutan, bedenindeki ve zihnindeki gerginliği yok eden, vücudunu dinamik tutan mucizevi duşu ise şöyle anlatıyor:
6
''Bunu her gün ya da haftada en az bir kez denemeye çalışıyorum. Sadece 12 dakikamı alıyor. Temel rutin: 3 dakika sıcak, 30 saniye soğuk su ile duş almak. Ve bunu 3 kez tekrarlamak. Nerede olursam olayım en soğuk ülkede bile olsam bunu yapıyorum. Su sıcaklığı ne kadar soğuk olursa olsun bu benim rutinimin bir parçası. Neredeyse 30 yıldır yapıyorum ve genç görünmeme kuşkusuz katkısı var. İşte en iyi ipucum.''
7
Güzel vücudun diğer bir parçası olarak ise vücut ovma tekniğini açıklayan model, haftada 3 kez peeling yaptığını belirtiyor.
8
Peelingten sonra ise vücudunu uçucu bir yağ ya da soğuk preslenmiş organik yağ ile nemlendiren Abigail, işte size ücretsiz bir bakım önerisi daha diyor.
9
Sağlıklı yaşam, organik beslenme, düzenli egzersiz, bolca güneş ışığı ile 44 yaşındaki model ''iç organlarınız mutluysa cildiniz de mutlu olacaktır. Uzun zamandır bu şekilde yaşıyorum. Vücudunuza iyi davranırsanız size teşekkür edecektir'' diye ekliyor.
10
44 yaşındaki Abigail O'Neill'in sosyal medya paylaşımları...
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR (5)
  • luzumsuz konular : bırde ustune ustluk kılodan dolayı istegın azalsın ..bizimde ıhtıyalarımız var ..tamam kaza bela olur hastalık olur amenna ..ama sırf mıdeyı doldurma askıyla 100 kılo olan bı bayanla kımse cınsel ılıskıye gırmek ıstemez kusura bakmayın ....sonrada kocam baska kadınlarla yatıyor ....AZ BİLE AZ:::: Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 44'lük Modelin Güzellik Sırrı: 12 Dakikalık Mucize Duş - Son Dakika


Advertisement