45 yaşındaki milyoner anneyi görenler kızıyla ikiz sanıyor - Son Dakika

45 yaşındaki milyoner anneyi görenler kızıyla ikiz sanıyor

14 gün önce

45 yaşındaki Singapurlu milyoner ve Instagram fenomeni 45 yaşındaki Jamie Chua, geçen hafta 21 yaşındaki kızı Calista ile beraber kızının doğum günü için Singapurda alışverişe çıktı. Anne-kızı gören bir daha dönüp baktı.

1
Singapurlu milyoner Jamie Chua ve kızı Calista'yı alış veriş merkezlerinde ve caddelerde gören insanlar anne ve kıza defalarca dönüp bakıyor.
2
İnsanların anne-kız olduklarına inanamadığı konu ise 45 yaşındaki Jamie Chua'nın kızı kadar genç görünmesi.
3
Herkes anne ve kızı, aralarındaki 24 yaş farkına rağmen ikiz sandı.
4
Anne ve kızı görüp kendileri ile bire süre sohbet eden insanlar, sosyal medya üzerinde yaşadıkları şaşkınlıkları dile getirirken ikiz gibi görünen ikilinin anne ve kız olduklarına inanamadıklarını söylediler.
5
Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile adından söz ettiren Anne Jamie gençlik sırrını açıklamıştı.
6
45 yaşındaki milyoner, geçen sene Avustralya'da bir gazeteye yaptığı açıklamada gençlik sırrını aromaterapi yağıyla yüzüne mesaj yapmak olarak açıkladı.
7
45 yaşındaki sosyal medya fenomeni Jamie Chua, paylaşımlarıyla adeta parmak ısırtıyor. İşte milyoner annenin öne çıkan birkaç paylaşımı;

8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 12.01.2020 04:19 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler

Son Dakika Haberleri