45 yaşındaki milyoner anneyi görenler kızıyla ikiz sanıyor - Son Dakika

45 yaşındaki milyoner anneyi görenler kızıyla ikiz sanıyor

12.01.2020 16:19

45 yaşındaki Singapurlu milyoner ve Instagram fenomeni 45 yaşındaki Jamie Chua, geçen hafta 21 yaşındaki kızı Calista ile beraber kızının doğum günü için Singapurda alışverişe çıktı. Anne-kızı gören bir daha dönüp baktı.

1
Singapurlu milyoner Jamie Chua ve kızı Calista'yı alış veriş merkezlerinde ve caddelerde gören insanlar anne ve kıza defalarca dönüp bakıyor.
2
İnsanların anne-kız olduklarına inanamadığı konu ise 45 yaşındaki Jamie Chua'nın kızı kadar genç görünmesi.
3
Herkes anne ve kızı, aralarındaki 24 yaş farkına rağmen ikiz sandı.
4
Anne ve kızı görüp kendileri ile bire süre sohbet eden insanlar, sosyal medya üzerinde yaşadıkları şaşkınlıkları dile getirirken ikiz gibi görünen ikilinin anne ve kız olduklarına inanamadıklarını söylediler.
5
Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile adından söz ettiren Anne Jamie gençlik sırrını açıklamıştı.
6
45 yaşındaki milyoner, geçen sene Avustralya'da bir gazeteye yaptığı açıklamada gençlik sırrını aromaterapi yağıyla yüzüne mesaj yapmak olarak açıkladı.
7
45 yaşındaki sosyal medya fenomeni Jamie Chua, paylaşımlarıyla adeta parmak ısırtıyor. İşte milyoner annenin öne çıkan birkaç paylaşımı;

8
9
10
11

Son Dakika 45 yaşındaki milyoner anneyi görenler kızıyla ikiz sanıyor - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor