46 Yaşında Barbie Bebek Gibi Yaşıyor - Son Dakika

46 Yaşında Barbie Bebek Gibi Yaşıyor

21.06.2017 08:13

Bekar ve iki çocuk annesi Rachel Evans, 46 yaşında bir Barbie hayranı. Evans, geçirdiği bir dizi estetik ameliyatı sonrası kendisini Barbie'ye benzetmeyi başardı.

1
Barbie bebeğe benzemeyi haline getiren 46 yaşındaki bekâr anne Rachel Evans, oyuncak bebeğe benzemek için estetik ameliyatlara ayda 20 bin pound (80 bin TL) harcıyor.

2
İngiliz televizyon kanalında yayınlanan ‘Celebrity Botched Up Bodies' programına katılan Evans, plastik bir bebeğe benzemek istediğini anlattı.

3
Evans, çok küçük yaşlardayken arkadaşlarının ona ‘oyuncak bebek' lakabı taktığını ifade etti.

4
Son 11 yılda Rachel, yanak büyütme, kontür, çene sıkıştırma, göğüs büyütme ve burun estetiği dahil olmak üzere bir dizi operasyon geçirdi.

5
30'lu yaşlara geldiği sırada kendisini Barbie gibi görmek istediğine emin olan Evans, kendisini estetik operasyonlara adamış.

6
Rachel Evans, estetik yaptırmadan önce böyle görünüyordu.

7
Evans yalnızca dış görünüşünde değil, evinin dizaynında da Barbie bebeklere özenmiş.

8
Onlar gibi giyiniyor ve öyle yaşıyor...

9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika 46 Yaşında Barbie Bebek Gibi Yaşıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş