46 Yaşında Barbie Bebek Gibi Yaşıyor - Son Dakika

46 Yaşında Barbie Bebek Gibi Yaşıyor

3 yıl önce

Bekar ve iki çocuk annesi Rachel Evans, 46 yaşında bir Barbie hayranı. Evans, geçirdiği bir dizi estetik ameliyatı sonrası kendisini Barbie'ye benzetmeyi başardı.

1
Barbie bebeğe benzemeyi haline getiren 46 yaşındaki bekâr anne Rachel Evans, oyuncak bebeğe benzemek için estetik ameliyatlara ayda 20 bin pound (80 bin TL) harcıyor.

2
İngiliz televizyon kanalında yayınlanan ‘Celebrity Botched Up Bodies' programına katılan Evans, plastik bir bebeğe benzemek istediğini anlattı.


3
Evans, çok küçük yaşlardayken arkadaşlarının ona ‘oyuncak bebek' lakabı taktığını ifade etti.

4
Son 11 yılda Rachel, yanak büyütme, kontür, çene sıkıştırma, göğüs büyütme ve burun estetiği dahil olmak üzere bir dizi operasyon geçirdi.

5
30'lu yaşlara geldiği sırada kendisini Barbie gibi görmek istediğine emin olan Evans, kendisini estetik operasyonlara adamış.


6
Rachel Evans, estetik yaptırmadan önce böyle görünüyordu.

7
Evans yalnızca dış görünüşünde değil, evinin dizaynında da Barbie bebeklere özenmiş.

8
Onlar gibi giyiniyor ve öyle yaşıyor...

9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 21.06.2017 08:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

24 yaşındaki öğretmen, 13 yaşındaki öğrencisine çıplak fotoğraflarını gönderdi Ünlü basketbolcu Valentina Vignali, çırılçıplak soyunup poz verdi! Beğeni butonu çöktü 2019'un en değerli şirketleri belli oldu! İşte liste başındaki 5 şirket ve piyasa değerleri 65 yıllık aşk hikayesi! Yaşlı çift aynı gün el ele öldü Evinin tuvaletinde dehşeti yaşadı! 2 metrelik boa yılanı ile burun buruna geldi

Son Dakika Haberleri