47 yaşındaki eski sevgilisini, 15 yaşındaki erkek arkadaşıyla basan adam dehşet saçtı - Son Dakika

47 yaşındaki eski sevgilisini, 15 yaşındaki erkek arkadaşıyla basan adam dehşet saçtı

21.03.2021 10:59

İngiltere'de 50 yaşındaki kafes dövüşçüsü Paul Robson, ayrıldığı eski sevgilisi 47 yaşındaki öğretmen Caroline Kayll'i ve kadının 15 yaşındaki erkek arkadaşını boğazından kesti.

1
İngiltere'de 50 yaşındaki kafes dövüşçüsü Paul Robson, ayrıldığı eski sevgilisi 47 yaşındaki öğretmen Caroline Kayll'nin 15 yaşındaki bir erkek çocukla ilişkisi olduğunu öğrenince, Caroline'ya 35,000 sterlin vermediği takdirde ilişkiyi herkese anlatacağını söyleyerek şantaj yaptı.
2
Caroline, biriktirmiş olduğunu paranın tamamını Paul'a verdi. Paul'in istediği rakamı karşılamayan kadın bankadan kredi çekti.

3
Fakat Paul, Caroline'yi rahatsız etmeye ve kadından intikam almaya devam etti.
4
Paul bir gün Caroline'nin evine gitti. O sırada Caroline ve 15 yaşındaki erkek arkadaşı evdeydi. Paul, her ikisine saldırdıktan sonra boğazlarını bıçakla kesti.
5
Yardım istememeleri için her ikisinin de telefonunu alıp evden kaçtı.
6
50 yaşındaki adam, Caroline'nin Facebook hesabına girip, kadının ağzından 15 yaşındaki bir çocukla ilişkisi olduğunu yazdı.
7
Paul, hakkında suçlamaları kabul etmedi. Dava devam ediyor.
8

Son Dakika 47 yaşındaki eski sevgilisini, 15 yaşındaki erkek arkadaşıyla basan adam dehşet saçtı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı