5 Kişiyi Ezen Ukraynalı Milyarderin Kızı Ağlama Krizine Girdi - Son Dakika

5 Kişiyi Ezen Ukraynalı Milyarderin Kızı Ağlama Krizine Girdi

21.10.2017 14:00

Kharkiv kentinde kırmızı ışığı fark etmeyince aracıyla yayaların arasına dalarak 1'i çocuk 6 kişinin yaşamını yitirmesine sebep olan Ukraynalı bir oligarkın 20 yaşındaki kızı Alyona Zaitseva, ağlayarak girdiği mahkemeden sevinçle çıktı...

1
Ukrayna'nın Kharkiv kentinde otomobiliyle kalabalığın arasına dalıp, 5 kişinin ölümüne, birisi hamile kadın, 6 kişinin de ağır yaralanmasına neden olan 20 yaşındaki Alyona Zaitseva, mahkemeye çıkartıldı.

2
Tüm ajansların önce “terör saldırısı” olarak geçtiği haberin failinin 20 yaşındaki Alyona Zaitseva olduğu anlaşıldı.

3
Ukrayna'nın ve Avrupa'nın sayılı zenginlerinden enerji oligarkı, dolar multi- milyarderi Vasily Zaitsev'in kızı olduğu belirtilen Alyona'nın, Lexus marka lüks cipi ile şehrin en işlek caddesinde bir arkadaşıyla yarıştığı, aşırı hız nedeniyle kırmızı ışıkta duramayınca, önce bir başka araca çarptığı daha sonra da kaldırıma çıkarak akşamın kalabalık saatinde işlek caddede yayaların arasına daldığı belirtildi.

4
Dün mahkemeye çıkartılan genç kızın elleri kelepçeli şekilde mahkemeye götürüldüğü objektiflere yansırken, duruşma sırasını beklerken de oturduğu yerde sürekli ağladığı, etrafa toplanan kalabalık ve gazetecilerin patlayan flaşları karşısında, ağlamasının iyice şiddetlendiği görülüyor.

5
Babasının, kazada yaşamını kaybeden ve yaralananlarla, ailelerine her türlü maddi-manevi desteği vermeyi taahhüt ettiği mahkemede, ölenler için de mahkemenin uygun göreceği en üst tutardan tazminat ödemeyi teklif ettiği kaydediliyor.

6
İlk duruşma sonrası, mahkeme milyarder babanın tek varisi olan Alyona için en az 2 ay yurt dışına çıkış yasağı koyarak, dava süresince kentten ayrılmaması ve her gün karakola giderek imza vermesi kaydıyla tahliye kararı verdiği, ayrıca yüklü bir kefalet belirleneceği Ukrayna medyasında yer aldı.

7
Mahkemenin kararından sonra, duruşmaya girdiği andaki gözyaşlarından eser kalmadığı, tebessüm ettiği karelere yansıyan milyarder genç kızın yakında serbest bırakılması bekleniyor.

8
9
10
11
12
13

Son Dakika 5 Kişiyi Ezen Ukraynalı Milyarderin Kızı Ağlama Krizine Girdi - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement