50 Metreden Suya Böyle Çakıldı - Son Dakika

50 Metreden Suya Böyle Çakıldı

05.10.2009 14:30

1
Tayland'da bungee jumping yapmak isteyen bir İngiliz turist, esnek halatın bilinmeyen bir nedenle kopması sonucu saatte 120 kilometre hızla suya çakıldı.
2
Daily Mail'in haberine göre, 50 metre yüksekliğiyle Boğaz Köprüsü'nden sadece 10 metre alçak olan bungee jumping noktasından kendini boşluğa bırakan Rishi Bajeva adlı genç, halatın son noktaya varıp gerildikten sonra ayak bileklerine bağlı olduğu noktadan kopması üzerine göğsünün üzerine suya çakıldı.
3
Phuket'te bir lagün gölünde meydana gelen korkunç kazadan mucize eseri sağ olarak kurtulan gencin karaciğer ve dalağı parçalandı, akciğeri büyük hasar gördü. Gencin vücudunda ayrıca çarpmaya bağlı büyük çapta ezikler meydana geldi.
4
Doktorlar, gencin suya baş üstü çakılmamasının büyük şans olduğunu belirterek, bu durumda meydana gelecek beyin hasarından dolayı ölüm ya da en azından kalıcı sakatlıklar meydana gelebileceğini söyledi.

5
Daily Mail, şanslı olduğu söylenen gencin bir Tayland hastanesinde 1 ay tedavi gördükten sonra ülkesine döndüğünü duyurdu. Gencin suya çakılışı, atlama noktasında bulunan video kamerayla saniye saniye görüntülendi.

6

Son Dakika 50 Metreden Suya Böyle Çakıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement