Son Dakika Haberleri: 50 Yaşında ama 20'lik Genç Kızlara Adeta Taş Çıkartıyor!

50 Yaşında ama 20'lik Genç Kızlara Adeta Taş Çıkartıyor!

4 ay önce

Evlilik, hamilelik, stres, hayat şartları derken gençlik ve güzellik de elimizden bir şekilde kayıp gidiyor. Ama bu döngüye adeta tokat gibi cevap veren bir kadın çıkıyor karşımıza. İşte karşınızda Puspa Hadi...

1
Fotoğraflarını görünce bir genç kız olduğunu sanabilirsiniz.
2
ve hatta bu fotoğrafa baktığınızda genç bir çift gördüğünüzü söyleyebilirsiniz. Ama onlar anne ve oğul...
3
Endonezyalı Puspa Hadi, 2 erkek çocuk sahibi ve tam 50 yaşında. Doğru beslenme ve egzersiz ile gençliğin korunmasının mümkün olduğunu söyleyen 'genç anne' görenleri şaşkına çeviriyor.
4
Oğlu Dennis, annesinin doğumgününde çekilen fotoğraflarını, Instagram hesabına yükledi ve ne olduysa o andan sonra oldu.
5
Pastanın üzerindeki 50 yaş kutlama mumunu görenler şaşkınlığını gizleyemedi ve kısa sürede viral haline geldi.
6
İnsanlar, Puspa Hadi'nin yarım asırlık bir yaşta olmasına rağmen nasıl 20'li yaşlarda gösterdiğine bir türlü anlam veremedi.
7
Puspa Hadi, bu fiziğini sağlıklı beslenme ve spora borçlu olduğunu söylüyor.
8
Puspa Hadi, bir fotoğraf sonrası adeta fenomen oldu. Instagram'da 300 bine yaklaşık takipçisi var. Düzenli egzersiz yapan Puspa, Instagram sayfasında da bu anları takipçileriyle paylaşıyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22


Diğer Galeriler

Kumpir Yapmak İstemişti, Mutfakta Faciaya Sebep Oldu! 3 Ay İçinde Öleceğini Öğrenen Obez Adamın İnanılmaz Değişimi ve Hayat Hikayesi Genital Uçuğa İyi Gelen Doğal Tedavi Yöntemleri Türk Filmlerinden Güldüren Hatalar