500 Araçlık Konvoy Başesgioğlu'nu Karşıladı - Son Dakika

500 Araçlık Konvoy Başesgioğlu'nu Karşıladı

05.08.2010 11:38

1
AK Parti'den yaklaşık bir ay önce istifa eden eski bakanlardan Murat Başesgioğlu, memleketi Kastamonu'da yaklaşık 500 araçlık konvoy ve 2 bin kişi tarafından karşılandı. Başesgioğlunu karşılayanlar arasında AK Parti'li İl Başkanı, DP ve MHP'li belediye başkanları da vardı.
2
2002 yılından itibaren Ak Parti'de aktif siyaset yapan 8 yıl içinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı görevlerinde bulunduktan sonra geçtiğimiz ay partisinden istifa eden İstanbul Milletvekili Başesgioğlu babaocağı Kastamonu'da kalabalık tarafından karşılandı.
3
Ak Parti İl Genel Meclisi Başkanı Erdal Başesgioğlu, başta olmak üzere AK Partili birçok İl genel meclisi üyesi, DP'li Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, MHP'li İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, DP İl Başkanı Ahmet Rugancı,
4
gibi bir çok siyasetçinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlardan oluşan kalabalık tarafından davul zurna eşliğinde karşılanan Murat Başesgioğlu, kendisi için kesilmek istenen büyük danayı bağışlayarak kesilmesini istemedi.
5
‘Murat Bey Nerede Biz oradayız', ‘Kastamonu ve Türkiye seninle gurur duyuyor' pankartları taşıyan kalabalık, Başesgioğlu'nu şehrin girii Kadı Dağı Mevkii'nde karşıladılar.
6
Kendisini karşılamaya gelenlerin tek tek ellerini sıkan Başesgioğlu, hayranları nedeniyle Kastamonu Ankara yolunun şehre giriş bölümü bir süre trafiğe kapandı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR
500

Son Dakika 500 Araçlık Konvoy Başesgioğlu'nu Karşıladı - Son Dakika


Advertisement