50'den fazla estetik ameliyatı olan fenomen yüz felci geçirdi - Son Dakika

50'den fazla estetik ameliyatı olan fenomen yüz felci geçirdi

18.01.2022 10:46

50'den fazla estetik ameliyatı geçiren 45 yaşındaki Arjantinli sosyal medya fenomeni Sabrina Sabrok, fazla botoks ve dudak dolgusu nedeniyle yüz felci geçirdi.

1
Gerçek adı Lorena Fabiana Colotta olan Sabrina Sabrok, Instagram'da yaklaşık 1 milyon takipçiye sahip.
2
50'den fazla ameliyat geçiren ve şeytanla düzenli olarak görüştüğünü iddia eden fenomen, çok fazla botoks ve dudak dolgusu kullandığı için yüzünün sağ tarafında felç geçirdiğini
3
Zar zor gülümseyebildiğini belirten fenomen isim, estetik ameliyatların sonrasında istediği görüntüye kavuşmaktan mutlu olduğunu belirtti.
4
Estetik operasyonlarla birlikte ünlenmeye başladığını ve daha fazla para kazanmanın kendisini iyi hissettirdiğini dile getiren Sabrok, son estetik prosedüründe büyük bir şaşkınlık yaşadı.
5
Eskisi gibi gülümseyemediğini fark eden Sabrok, "Yüzüme bolca botoks ve dudağıma bol bol dolgu yaptırdım ve yüzümün her tarafına yayılmış durumda. Gülümsemiyorum ve bazen konuşamıyorum" dedi.
6
Doktorların yüzünün sağ tarafından felç yaşadığını dile getirdiği anları Sabrok, "Haftalarca gezindikten sonra yüzümde bir gariplik hissettim. Doktorlar yaptıkları testlerin sonucunda bir komplikasyon olduğunu ve yüzümün sağ tarafında botoks ve dolgu nedeniyle felç olduğumu söylediler." sözleriyle anlattı.
7
Kaslarını gevşetmesine ve çileden kurtulmasına yardımcı olmak için bir meditasyon merkezini ziyaret edeceğini söyledi.

8

YORUMLAR
500

Son Dakika 50'den fazla estetik ameliyatı olan fenomen yüz felci geçirdi - Son Dakika


Advertisement