54 yaşındaki Elizabeth Hurley, bikinili pozlarıyla genç kızlara taş çıkarttı - Son Dakika

54 yaşındaki Elizabeth Hurley, bikinili pozlarıyla genç kızlara taş çıkarttı

25.02.2020 10:53

1990'lara damgasını vuran İngiliz oyuncu ve model Elizabeth Hurley, şimdilerde 54 yaşında olmasına rağmen kusursuz fiziği ve bikinili paylaşımlarıyla hayran bırakıyor.

1
Bayanlar için yaşlılık en büyük kabus olurken bu durum Elizabeth Hurley için geçerli olmuyor. Geçtiğimiz günlerde 54 yaşına giren Elizabeth Hurley fiziği ve güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.
2
Günümüzün popüler sosyal medya platformu Instagram'da son paylaştığı Noel pozları ile adete sınırları zorlayan Hurley, mükemmel fiziği ve güzelliği ile genç kızlara meydan okuyor.
3
Instagram'da art arda bikinili videolar paylaşan 54'lük yıldız cüretkar tavrıyla kendine hayran bırakıyor.
4
Durumun farkında olan Hurley'in, Instagram hesabından paylaştığı neredeyse her 10 fotoğraftan 5'i bikinili...
5
Elizabeth Jane Hurley. İngiliz model, yapımcı, tasarımcı ve eski aktristir. 1990'lı yıllarda Hugh Grant'ın sevgilisi olarak ünlendi.
6
Elizabeth Hurley, 10 Haziran 1965'te Hampshire, İngiltre'de dünyaya geldi. Babası, İngiliz ordusunda görev yapan İrlanda kökenli bir katolikti. Annesi ise bir öğretmendi. Katie adında bir ablası ve erkek kardeşi vardır.
7
İşte Elizabeth Hurley'in Instagram paylaşımları
İşte Elizabeth Hurleyin Instagram paylaşımları
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika 54 yaşındaki Elizabeth Hurley, bikinili pozlarıyla genç kızlara taş çıkarttı - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak