55'lik güzel Monica Bellucci yıllara meydan okuyor! Siz bir de kızını görün - Son Dakika

55'lik güzel Monica Bellucci yıllara meydan okuyor! Siz bir de kızını görün

55 yaşındaki dünyaca ünlü güzel oyuncu Monica Bellucci, Vincent Cassel ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deva Cassel ile kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Güzel yıldızın kızı Deva Cassel ise güzelliğiyle herkesi adeta büyülüyor.

1
Hollywood'un markalaşmış güzeli ünlü oyuncu Monica Bellucci'nin kızı büyüdü ve güzelliğiyle annesini geçti.Bellucci, Vincent Cassel ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Deva Cassel ile kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.
2
İtalya'nın Bellagio kentindeki çekimler de fotoğrafçılar tarafından uzaktan görüntülendi.
3
Annesinin güzelliğini alan Deva Cassel, ünlü bir kozmetik firmasının reklamında rol alıyor.
4
Monica Bellucci ile Fransız oyuncu Vincent Cassel'in ilk göz ağrısı Deva da gösteri dünyasında kariyer yapmaya karar verdi. Deva Casel de annesi Monica Bellucci'nin kariyer izinden gidiyor.
5
Reklam filminin kamera arkasında ise kalabalık bir ekip rol aldı.
6
Genç kız annesinin gençlik yıllarına olan benzerliğiyle görenleri şaşırtıyor. Deva Casel'ı görenler, "Güzelliği ile annesini geçmiş" demekten kendini alamıyor.
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 12:22

Son Dakika 55'lik güzel Monica Bellucci yıllara meydan okuyor! Siz bir de kızını görün - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler