57 Yaşındaki Aktörün, 18 Yaşındaki Çıtır Sevgilisi - Son Dakika

57 Yaşındaki Aktörün, 18 Yaşındaki Çıtır Sevgilisi

13.09.2014 08:38

1
Scarface (Yaralı Yüz) başta olmak üzere birçok sinema filminde kamera karşısına geçen son olarak da Ray Donovan adlı diziyle adından söz ettiren 57 yaşındaki aktör Steven Bauer, 18 yaşındaki Lyda Loudon ile aşk yaşıyor.

2
Bauer ve genç sevgilisi önceki gün California, Studio City'de yiyecek aldıkları bir mağazadan çıkarken objektiflere böyle takıldı.

3
Genç Lyda, bakışlarını objektiflerden kaçırıp ciddiyetini bozmadı.

4
Aktör Bauer ise fotoğraflarını çeken gazetecilere gülümseyerek bir ara da zafer işareti yaptı.

5
US Weekly dergisi Steven Bauer ile Lyda Loudon'ın geçen Temmuz ayında Magic in the Moonlight'ın galasında tanıştıklarını yazdı.

6
18 yaşındaki Lyda Loudon'ın babası John William Loudon, 1967 doğumlu bir politikacı. Yani genç kızın sevgilisi babasından 10 yaş büyük.

7
Beş çocuklu bir ailenin kızı olan Lyda Loudon'ın aynı zamanda yazar olan annesi Gina Gentry Loudon da kızının ilişkisiyle ilgili fikirlerini internetteki bloğunda ifade etti.

8
"Kızımın seçimi bana bir tür meydan okuma" diye yazan Gina Loudon "Kızım kanuna aykırı bir şey yapmadı, ülkemize inahet etmedi" diyerek fikirlerini dile getirdi.

9
Steven Bauer, yıllar önce Melanie Griffith ile evliydi. Çiftin 28 yaşında bir oğlu var. 4 kez evlenen Bauer'in ikinci eşinden de bir çocuğu bulunuyor.

10

Son Dakika 57 Yaşındaki Aktörün, 18 Yaşındaki Çıtır Sevgilisi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement